środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Walka o przywództwo w KOD

Walka o przywództwo w KOD

Walka o przywództwo w KOD
Data publikacji: 2017-01-13 08:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:07
Wywietleń: 173 199614

Nie podoba mu się wodzowski tryb zarządzania, brak transparentności organizacji i tworzenie koterii - Wojciech Tomczak mówi, dlaczego zdecydował się kandydować na przewodniczącego KOD na Pomorzu Zachodnim. Chce odebrać przywództwo Magdalenie Filiks. Wybory będą w sobotę. Czy wezmą w nich udział „słupy”?  Atmosfera przed wyborami w zachodniopomorskim KOD robi się gorąca.

(masz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Na zdjęciu: Czy Magdalena Filiks utrzyma fotel liderki KOD na Pomorzu Zachodnim?

CAŁY ARTYKUŁ DOSTĘPNY W CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 12 STYCZNIA 2017 ROKU: http://www.24kurier.pl/cyfrowy

 

 

 

Komentarze

rikitiki-tak
w jednym z tygodników podali, że pan Mateusz wystawił KODowi faktury i firmę w grudniu zamknął z powodu... braku zleceń (sic!), swoja drogą strasznie drogie te usługi informatyczne...
2017-01-13 19:43:12
Ewa
Co za dziadostwo.
2017-01-13 19:37:35
Walter Ch.
Kreator Jurka O. i KODu.
2017-01-13 19:35:21
Marsz marsz po fakturę
Dał nam przykład pan Kijowski - jak żyć mamy :-)
2017-01-13 18:42:10
gp
Chciałbym bardzo uprzejmie zapytać autorkę, skąd wieści, że jakoby krąży jakiś list, że niby na Śląsku były słupy?
2017-01-13 18:12:08
dzisna
Jaki pan-taki kram.
2017-01-13 17:48:17
Przejrzystość
Dołączając się do pytań kierowanych do pani Magdy o to czy bierze brudne, antydemokratyczne, PiS-owskie 500+ chciał bym jeszcze zapytać czy naczelna bojowniczka o demokrację na Pomorzu Zachodnim poszła już do pracy czy dalej "przy mężu"?
2017-01-13 17:05:45
Jak to jest
Rozumiem, że pani Magda jako zdeklarowana przeciwniczka PIS 500+ nie bierze z tych brudnych PIS-owskich rąk niszczących demokrację? Bo jeśli bierze to..... Pan Kijowski jak rozumiem jako zwolennik prawdziwej demokracji jako obywatel daje przykład i spłacił już zaległe alimenty i na bieżąco płaci bo walczy o uczciwe państwo bo sam jest uczciwy. Swoją drogą alimenciarzy dość łatwo jest ścigać przepisy w tym zakresie są jednoznaczne, dlaczego wobec tego pana się tego nie robi? No chyba, że to kret PIS-u, który miał od środka rozwalić organizację wtedy rzeczywiśc8ie jasne jest dlaczego nikt go za zaległości alimentacyjne nie ściga. W innym przypadku moim zdaniem powinno być miejsce odosobnienia za notoryczne niepłacenie na swoje dzieci. Alimenciarze siedza a facet swobodnie prowadzi spora organizację ja k sie okazuje nie całkiem za darmo chodzi swobodnie, pokazuje się w telewizji udziela wywiadów teraz wyszła sprawa z fakturami i co? I nic. Przecież jeśli były pieniądze z faktur, a alimenty nie są zapłacone to na tych pieniądzach rękę powinien już trzymać komornik. Może to funkcjonuje w mysl zasady: swojego nie będziemy wsadzać? W innym przypadku facet powinien już się tłumaczyć przed stosownymi organami demokratycznego państwa prawa, o które z takim poświęceniem walczy.
2017-01-13 13:02:25
KOD, tak trzymać !!
Widać, że KOD mocno trafia PiSlamistów/nazistów. KOD, tak trzymać !!
2017-01-13 12:55:48
Jarun
Wyobraźmy sobie - od 10 lat bezrobotnego, który jak chce zapalić, to robi "samostrzała" czyli do gilzy(tutki) maszynką nabija tytoń. Ma też zaległe alimenty. "Wielki świat" ogląda przez szybę telewizora. I nagle trafia się jak ślepej kurze ziarno, uśmiech losu i fortuny, jak u Dyzmy. Oto ludzie z pierwszych stron gazet, cała opozycja (Schetyna, Petru i drobniejszy płaz) na pikiecie mówi: Cześć Mateusz! I zaczynają się wyjazdy, rozmowy, szmery-bajery, kamery, Bruksela, rozmowy z europejskimi politykami tylko forsy niet. Więc rżnij Walenty kodziarzy na kasę...życie kosztuje, a frajerzy sami forsę przynoszą (niczym w Amber Gold). Do Kijowskiego podczepiają się wszelkiej maści miernoty, z frazesami o demokracji i wolności. Wiedzą, że o demokrację można ciągle walczyć i na tym można ciągle jechać. Teraz po blamażu Kijowskiego: " Hej, sowy, puchacze, kruki, Szponami, krzywymi dzioby Szarpajmy jadło na sztuki! Niechaj nagie świecą kości I tam ja szponę zagłębię; Dostanę aż do wątroby."
2017-01-13 12:24:27
Plakat
Każdy ma prawo się wypowiedzieć, na tym polega demokracja i wolność prasy, może się wypowiedzieć pani z Florydy, pan z Koziej Wólki, pajac porównujący tysiące ludzi do SBeków, ktoś kto szuka haków, czy też faktur, itd. Jedno się nie zmienia, że setki a czasem tysiące ludzi chce patrzeć na ręce władzy i to jest dobre, władza się zmieni i przyjdą inni KODowcy i będą robić to samo.
2017-01-13 10:50:47
Mocny
Może skończyć z tą przebieranką?Resortowa gospodyni domowa w obronie demokracji...której nic nie zagraża. Wraz z tym panem z kucyki i kolczykiem całe towarzystwo odesłać w niebyt!
2017-01-13 09:59:53
Jarun
Jaki KOD ? Powstanie plankton polityczny, który będzie teraz tłuk się na polskiej scenie jak g... w przerębli. Za czasem i to zdechnie śmiercią naturalną. Nie takie partię i ruchy polityczne znikały z polskiej sceny. Kto dziś pamięta Unię Wolności, AWS ?
2017-01-13 09:47:09
Dajcie spokój z tymi cyrkami
Polska ma jednego wroga - nazywa się Prawo i Sprawiedliwość. To z nim trzeba walczyć.
2017-01-13 09:45:16
Start
Po faktury START szKODników !
2017-01-13 09:41:34
Andy
Wiele osób chciało by wiedzieć czy Pani Magdalena Filiks matka 3 dzieci pobiera kasę z 500+. Istotne jest to o tyle, czy jako przeciwniczka PISu i działań obecnego rządu naprawdę się z tym nie zgadza. Bo jeśli pobiera 500+ to oznacza że akceptuje dobrą zmianę i jej działanie. Jeśli nie zgadza się z kościołem to do niego nie chodzi, jeśli atakuje PIS to dlaczego bierze kasę? Proszę dziennikarzy o wyjaśnienie tej sprawy, dla zasady i rzetelności dziennikarskiej. PS> Pozdrowienia ze słonecznej Florydy usa! Andy
2017-01-13 09:40:06
SnrWwPO\MSMiM
A kogo obchodzą losy jakiegoś wyimaginowanego tworu? To tak, jakby założyć teraz w Polsce Stowarzyszenie na rzecz Wprowadzenia w Polsce Możliwości Sprzedaży Mleka i Masła, bo przecież ich nie ma.
2017-01-13 09:29:25
KODpatologia
KOD = komuniści + złodzieje + SB-cy. Kijowski walnął ich na 120 tysięcy złotych , a to dopiero początek kontroli finansowej. To bagno.
2017-01-13 08:47:35