środa, 25 kwietnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dziecko w oknie życia

Dziecko w oknie życia

Dziecko w oknie życia
Data publikacji: 2016-03-20 21:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:21
Wywietleń: 169 124220

Malutka, drobniutka dziewczynka została przyniesiona w niedzielę o g. 19.45 do okna życia w parafii Świętej Rodziny przy ul. Królowej Korony Polskiej w Szczecinie. Jak mówi siostra Marta, która pierwsza zobaczyła niemowlę, dziecko wygląda na zdrowe. Zawinięte było w dwa ręczniki.

Siostry zakonne zadzwoniły na pogotowie, które zabrało dziewczynkę do szpitala na Pomorzanach. To już siódme dziecko, które zostało odebrane w szczecińskim oknie życia od momentu, kiedy powstało w 2009 r., a pierwsze w br.

(masz)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI (arch.)

Komentarze

Wiedźma pleple
Hmmm Panowie, troche szacunku dla kobiet prosze tym bardziej ze tu chodzi o życie człowieka , małego bezbronnego człowieka ktore jako pierwsza uratowała jego matka , pozwalając mu sie urodzić a nie zabijając w łonie. Ta kobieta jest bohaterką poniewaz ocaliła życie swojego dziecka chociaż nie musiała....
2016-03-21 22:13:30
Dziwy natury,
adas - Tam... nawet Amator i PO ciemku, blyskawicznie i szybko trafi !!
2016-03-21 12:29:47
Adam z Raju,
Do komentarza adas-ia... a nie znasz tego stwierdzenia, ze u Facetow jest tak: jak "maly czy duzy wchodzi"... to rozum Facetowi "odchodzi" ! I sprytne tak mlode dziewczyny jak i dojrzale kobiety - natychmiast i blyskawicznie szybko to "wykorzystuja" !!
2016-03-21 12:24:06
Nic "za darmo"...
Pytanie do ponizszego komentarza Maxx-a...? A te "Nowe Rodziny" o jak wysokie dodatki wystapia pozniej do Panstwowej Kasy - Alimentacyjnej, MOPR-u czy Zapomogowej... po zaadoptowaniu tego nowego "okiennego dziecka" ? Oczekuje wiec i tej odpowiedzi...
2016-03-21 11:18:36
adaś
Łatwo powiedzieć, że "nogi każda umie rozkładać". Równie dobrze można powiedzieć, że facet też wkłada i nie patrzy gdzie.
2016-03-21 10:03:37
Okno
Fajnie i teraz taka siksa będzie sobie przechodzić obok tego okna życia w drodze na lody, na Jasne Błonia i jakoś sumienie jej nie ruszy. Czyli sąsiedzi i rodzina spyta się: a gdzie dziecko, a ona co?
2016-03-21 07:50:07
agasnie
Woazne ze ze dziecko zostało uratowane, żyje.napewno jest rodzina która na nią czeka.Wole
2016-03-21 05:31:51
gość
Dokładnie. .. nogi rozkładać to każda umie A dzieci Bogu ducha winne skazane na cierpienia..
2016-03-21 05:21:55
Maxx
Dzieci z takiego okna mają ułatwioną drogę do adopcji pod względem prawa. Są jakieś mega uproszczenia. Niemowlaki są chętnie adoptowane przez nowych rodziców, o wiele chętniej niż dzieci już "odchowane". Więc o kosztach nie ma mowy bo dzieciaki mają nowe domy. Siostry odwalają kawał dobrej roboty, tak trzymać. Wiele sił Wam życzę do codziennej pracy!
2016-03-21 00:14:37
Bezmyslni...
Dobrze ze dziecko uratowane! Ale Kto teraz bedzie ponosil dalsze koszta utrzymania tych okiennych dzieci ? Scigac Rodzicow by chociaz placili i ponosili te koszta tak dlugo... az dziecko bedzie juz samodzielne i pojdzie do pracy ! "Dupcyc" to Im sie chce... ale dalej wychowywac i utrzymywac to juz nie ??
2016-03-20 22:48:08