sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dźgnął kuzyna nożem

Dźgnął kuzyna nożem

Dźgnął kuzyna nożem
Data publikacji: 2017-01-23 15:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:08
Wywietleń: 1515 205730

37-letni mieszkaniec Świnoujścia wraz ze swoim o dwa lata młodszym kuzynem wąchali rozpuszczalnik. W pewnym momencie zaczęli się kłócić. Mężczyzna ugodził towarzysza nożem w szyję. Teraz grozi mu pięć lat więzienia.

Ranny mężczyzna został zabrany przez ambulans do szpitala, a mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Nie trwały one długo. Policjanci odnaleźli uciekiniera w pomieszczeniach piwnicznych budynku, w którym doszło do zdarzenia. 37-letni mieszkaniec Świnoujścia wyjaśnił funkcjonariuszom, że wspólnie z 35-letnim kuzynem wąchali rozpuszczalnik. Doszło pomiędzy nimi do kłótni, a następnie do szarpaniny. Wszystko zakończyło się użyciem noża.

- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty popełnienia przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu oraz przeciwko wolności, które zagrożone są karą do pięciu lat więzienia - informuje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji - Stan zdrowia pokrzywdzonego 35-latka jest stabilny, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodaje.

BaT

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Nim PO-wyzynaja wszystkich,
Jesli jeszcze nie ma... to wprowadzic CALKOWITY ZAKAZ posiadania noza przy sobie - we wszystkich miejscach Publicznych !!
2017-01-23 22:31:39
Psychiczny
No i teraz pójdzie do aresztu w Świnoujściu, a tam jak wynika z wcześniejszych artykułów rządzi taki szeryf, co nawet strażników tłucze. I nikt nie śmie mu podskoczyć.
2017-01-23 16:22:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską