niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Urlop zakończył za kratkami

Urlop zakończył za kratkami

Urlop zakończył za kratkami
Data publikacji: 2017-01-23 14:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:08
Wywietleń: 1094 205725

Świnoujscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przyjechał do kurortu na urlop. 30-letni mieszkaniec województwa pomorskiego był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna dodatkowo miał przy sobie narkotyki. 

– Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, patrolujący minionej nocy miasto, wylegitymowali mężczyznę idącego ulicą Wyspiańskiego. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 30-letni mieszkaniec województwa pomorskiego od blisko trzech lat jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Kwidzyniu celem odbycia kary pozbawienia wolności – podaje asp. szt. Beata Olszewska. – Kiedy mundurowi poinformowali mężczyznę, że w związku z listem gończym zostaje zatrzymany, nie krył on zdziwienia, wyjaśniając, że przyjechał do Świnoujścia na urlop. 

Dalsza kontrola 30-latka wykazała, że to nie koniec jego kłopotów. Mundurowi znaleźli u niego narkotyki. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna trafił za kratki policyjnego aresztu. Jeszcze dziś usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jego sprawę wkrótce rozpatrzy świnoujski sąd. Dalszą część urlopu zatrzymany 30-latek spędzi za kratkami zakładu karnego, gdzie zgodnie z decyzją kwidzyńskiego sądu trafi na następne pół roku. 

(p)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

W Prokuraturze nie PO-dskoczy,
A dlaczego ten "szeryf" ich tlucze...? Jesli to prawda (?) to Sprawa warta jest szybiego wyjasnienia !!
2017-01-23 22:15:32
Psychiczny
No i teraz pójdzie do aresztu w Świnoujściu, a tam jak wynika z wcześniejszych artykułów rządzi taki szeryf, co nawet strażników tłucze. I nikt nie śmie mu podskoczyć.
2017-01-23 18:00:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi