środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! [GALERIA]

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!
Data publikacji: 2016-06-25 21:04
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-26 12:08
Wywietleń: 1745 140861

W Wolinie po raz dziesiąty odbył się Festiwal Zapasów o Puchar Burmistrza Wolina. Na matach walczyło około 100 młodych zawodników z różnych stron naszego województwa oraz z Wielkopolski. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko.

Jak podkreślił w rozmowie z „Kurierem” Andrzej Supron, legenda polskich zapasów, stały bywalec wolińskiej imprezy i komentator festiwale jak ten promują zapasy i zdrowy styl życia. Do gustu olimpijskiemu medaliście i mistrzowi świata przypadły zwłaszcza walki młodych zapaśniczek. Przypomina, że właśnie tutaj, w Wolinie, pierwsze szlify zbierała Aleksandra Kotlewska z Wikinga Wolin, medalistka mistrzostw Europy. Być może kolejne pójdą w ślady Oli?

Tekst i fot. BaT

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!

Komentarze

Świnoujścianka
Z pewnością przesympatyczna impreza. Widać, że bawili się zawodnicy i ich rodziny. Fakt, że znani Polscy sportowcy biorą udział w takich sportowych imprezach jest bardzo wychowawcze :) Brawa dla organizatorów !
2016-06-26 10:35:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje