poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! [GALERIA]

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!
Data publikacji: 2016-06-25 21:04
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-26 12:08
Wywietleń: 1813 140861

W Wolinie po raz dziesiąty odbył się Festiwal Zapasów o Puchar Burmistrza Wolina. Na matach walczyło około 100 młodych zawodników z różnych stron naszego województwa oraz z Wielkopolski. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko.

Jak podkreślił w rozmowie z „Kurierem” Andrzej Supron, legenda polskich zapasów, stały bywalec wolińskiej imprezy i komentator festiwale jak ten promują zapasy i zdrowy styl życia. Do gustu olimpijskiemu medaliście i mistrzowi świata przypadły zwłaszcza walki młodych zapaśniczek. Przypomina, że właśnie tutaj, w Wolinie, pierwsze szlify zbierała Aleksandra Kotlewska z Wikinga Wolin, medalistka mistrzostw Europy. Być może kolejne pójdą w ślady Oli?

Tekst i fot. BaT

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!

Komentarze

Świnoujścianka
Z pewnością przesympatyczna impreza. Widać, że bawili się zawodnicy i ich rodziny. Fakt, że znani Polscy sportowcy biorą udział w takich sportowych imprezach jest bardzo wychowawcze :) Brawa dla organizatorów !
2016-06-26 10:35:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje