Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Siatkówka. Pierwsza wygrana w roku (FILM)

Data publikacji: 15 stycznia 2016 r. 19:28
Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2016 r. 22:39

Siatkarki Chemika Police pokonały w swoim pierwszym tegorocznym meczu ligowym zespół Muszynianki 3:0 (25:18, 25:21, 25:13).

Miejscowe w dwóch pierwszych setach miały kłopoty tylko do pierwszej przerwy technicznej. Później uzyskiwały przewagę i przejmowały kontrolę nad wydarzeniami. Pierwsze dwa sety kończyły niezagrożone.

Trener Cuccarini w trzeciej partii desygnował do gry zawodniczki rezerwowe, które z dużym zapasem sił i wigorem zdominowały rywalki jeszcze bardziej. Muszynianka treciego seta oddały praktycznie bez walki.

Najlepszą zawodniczką meczu wybrano Izabelę Bełcik – rozgrywającą Chemika Police.

Chemik grał w składzie: Bełcik, Kasza, Veljkovic, Werblińska, Havelkova, Montano, Zenik (l), oraz Kowalińska, Jagieło, Mróz, Anioł.

I set: 4:5, 10:8, 15:9, 20:14, 25:18.

II set: 3:5, 9:10, 15:14, 20:16, 25:21.

III set: 5:1, 10:2, 15:9, 20:10, 25:13.