wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Cracovią zagra Kudła

Piłka nożna. Z Cracovią zagra Kudła

Piłka nożna. Z Cracovią zagra Kudła
Data publikacji: 2016-03-16 20:47
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-17 09:43
Wywietleń: 1384 123682

Dawid Kudła będzie w niedzielnym meczu z Cracovią pierwszym bramkarzem w drużynie Pogoni Szczecin. Po 13 meczach spędzonych ławce rezerwowych, 24 - letni golkiper powraca na pozycję numer 1.

Jakub Słowik w spotkaniu z Ruchem Chorzów popełnił bardzo poważny błąd, który kosztował drużynę utratę trzech punktów. Słowik otrzymał czerwoną kartkę i nie mógł zagrać w Lubinie przeciwko Zagłębiu. W spotkaniu tym świetnie zaprezentował się Kudła. Przez wiele cenionych pism i portali wybierany był do jedenastki kolejki.

- Dawid obronił się tym meczem - powiedział trener Czesław Michniewicz. - Splot różnych okoliczności sprawił, że to on teraz rozpoczynać będzie mecze w wyjściowym składzie.

Rywalizacja na pozycji bramkarza jest pasjonująca po tym, jak klub zrezygnował z usług Radosława Janukiewicza i pozyskał z Jagiellonii Słowika. Spodziewano się, że Kudła będzie pełnił jedynie rolę rezerwowego, ale spisał się on znakomicie pod koniec ubiegłego sezonu i podczas letniego okresu przygotowawczego wygrał rywalizację z pozyskanym Słowikiem.

Rywalizacja podczas drugiego wspólnego dla nich okresu przygotowawczego zakończyła się zwycięsko dla tego drugiego, ale już po sześciu meczach nastąpiła na tej pozycji zmiana. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

der
A kto zagra z Górnikiem?
2016-03-17 08:17:40
kibic
Panie Czesławie mniej TT i wszelkiej maści wywiadów a więcej pracy z zespołem!
2016-03-17 05:43:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej