czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Vineta rozpoczęła sezon od wygranej

Piłka nożna. Vineta rozpoczęła sezon od wygranej

Piłka nożna. Vineta rozpoczęła sezon od wygranej
Data publikacji: 2016-08-06 18:03
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-06 20:32
Wywietleń: 1018 147372

Vineta Wolin pokonała w inauguracyjnym meczu nowego sezonu III ligi piłkarskiej Chwaszczyno 4:2 (2:1) po dwóch golach Ławy (56, 90 z karnego) i po jednym Adama Nagórskiego (6, karny) oraz Wittbrodta (11). Gole dla gości zdobyli: Wicki (27) i Kugiel (68).

Mecz był widowiskowy i emocjonujący. Vineta aż trzy razy wychodziła na dwubramkowe prowadzenie, ale rywal za każdym razem nie poddawał się i próbował odrabiać straty.

W Vinecie podobnie jak w poprzednim sezonie pierwszoplanowe role odgrywali piłkarze doświadczeni: bracia Nagórscy i Ława. Ten ostatni jeszcze przed południem obserwował poczynania młodych portowców rywalizujących w Szczecinie z rezerwami Lecha, by po południu stawić się w Wolinie i rozegrać mecz dla swojej drużyny.

Vineta kontynuuje uzupełnianie składu byłymi piłkarzami z drużyny rezerw Pogoni. W poprzednim sezonie byli to: Pogorzelczyk i Zieliński, natomiast w obecnym mają to być: Krzywicki, Fijałkowski i Bartoszewicz. W sobotę każdy z nich rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, a Fijałkowski dodatkowo nie dotrwał do końca meczu z powodu kontuzji. ©℗ (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny