piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rudol z nowym kontraktem

Piłka nożna. Rudol z nowym kontraktem

Piłka nożna. Rudol z nowym kontraktem
Data publikacji: 2016-12-19 13:18
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-20 09:16
Wywietleń: 2148 187185

Sebastian Rudol przedłużył z Pogonią umowę o kolejne trzy lata. Oznacza to, że będzie piłkarzem szczecińskiego klubu przynajmniej do roku 2020. Oferty przedłużenia umowy nie przyjął natomiast Mateusz Matras, któremu w czerwcu również kończy się umowa.

W Pogoni jest jeszcze kilku zawodników, którym kończą się w czerwcu umowy: Jakub Słowik, Mateusz Lewandowski, Rafał Murawski i Takafumi Akahoshi. Raczej mało prawdopodobne, że przynajmniej jeden z nich podpisze nowy kontrakt. Klub nie jest tym zainteresowany.

Rudol był już dogadany z Pogonią kilka miesięcy temu, klub czekał na oficjalne ogłoszenie do zakończenia sezonu. Pogoń jest też zainteresowana podpisaniem umowy z testowanym w ostatnim czasie Wojciechem Fadeckim - piłkarzem Błękitnych Stargard. Nie zostanie natomiast piłkarzem Pogoni też testowany Piotr Rymar.

Klub będzie testował napastników z niższych klas rozgrywkowych, jest również zainteresowany transferem bramkarza. Prowadzi także zaawansowane rozmowy z defensywnym pomocnikiem, który miałby zostać następcą Matrasa. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Oleś
W nowym sezonie zobaczymy Matrasa w Lechii.Ja się nie dziwię,tam lepiej płacą.
2016-12-20 09:03:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny