niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń wznawia zajęcia

Piłka nożna. Pogoń wznawia zajęcia

Piłka nożna. Pogoń wznawia zajęcia
Data publikacji: 2016-06-10 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10 21:02
Wywietleń: 1013 138669

W poniedziałek piłkarze Pogoni Szczecin wznowią zajęcia. Drużyna Kazimierza Moskala zacznie przygotowania od wspólnego treningu, który rozpocznie się o godz. 10. 
 
Po pierwszym dniu treningów portowcy przez dwa dni przechodzić będą testy i badania. Sztab trenerski i medyczny sprawdzi m.in. wytrzymałość i szybkość piłkarzy po powrotach z urlopów. Do następnego wtorku włącznie drużyna będzie ćwiczyć w Szczecinie. W weekend zagra też pierwszy mecz kontrolny - w Gryfinie portowcy zmierzą się z Energetykiem, który 11 czerwca zakończy sezon, a już wcześniej zapewnił sobie awans do IV ligi. 
 
Od 22 czerwca do 2 lipca szczecinianie przebywać będą na zgrupowaniu we Wronkach. W tym czasie rozegrają dwa sparingi. Jeden z rywali jest już znany - będzie nim izraelski Hapoel Beer Szewa, z którym Pogoń grała kontrolnie 3 lata temu. Wtedy rywal okazał się lepszy i wygrał 3:2. Mecz odbędzie się w Opalenicy. 
 
2 lipca drużyna wróci do Szczecina i po wolnym weekendzie rozpocznie kolejny etap przygotowań. Przez 2 tygodnie trenować będzie na swoich obiektach. W tym czasie planowany jest jeszcze jeden sparing. Sezon rozpocznie się dla Pogoni wyjazdowym spotkaniem z Wisłą Kraków. (mij)

Więcej w poniedziałkowym „Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 13.06.2016 r.

Na zdjęciu: kogo wyprowadzi na poniedziałkowy trening Kazimierz Moskal?

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi