wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń wznawia zajęcia

Piłka nożna. Pogoń wznawia zajęcia

Piłka nożna. Pogoń wznawia zajęcia
Data publikacji: 2016-06-10 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-10 21:02
Wywietleń: 971 138669

W poniedziałek piłkarze Pogoni Szczecin wznowią zajęcia. Drużyna Kazimierza Moskala zacznie przygotowania od wspólnego treningu, który rozpocznie się o godz. 10. 
 
Po pierwszym dniu treningów portowcy przez dwa dni przechodzić będą testy i badania. Sztab trenerski i medyczny sprawdzi m.in. wytrzymałość i szybkość piłkarzy po powrotach z urlopów. Do następnego wtorku włącznie drużyna będzie ćwiczyć w Szczecinie. W weekend zagra też pierwszy mecz kontrolny - w Gryfinie portowcy zmierzą się z Energetykiem, który 11 czerwca zakończy sezon, a już wcześniej zapewnił sobie awans do IV ligi. 
 
Od 22 czerwca do 2 lipca szczecinianie przebywać będą na zgrupowaniu we Wronkach. W tym czasie rozegrają dwa sparingi. Jeden z rywali jest już znany - będzie nim izraelski Hapoel Beer Szewa, z którym Pogoń grała kontrolnie 3 lata temu. Wtedy rywal okazał się lepszy i wygrał 3:2. Mecz odbędzie się w Opalenicy. 
 
2 lipca drużyna wróci do Szczecina i po wolnym weekendzie rozpocznie kolejny etap przygotowań. Przez 2 tygodnie trenować będzie na swoich obiektach. W tym czasie planowany jest jeszcze jeden sparing. Sezon rozpocznie się dla Pogoni wyjazdowym spotkaniem z Wisłą Kraków. (mij)

Więcej w poniedziałkowym „Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 13.06.2016 r.

Na zdjęciu: kogo wyprowadzi na poniedziałkowy trening Kazimierz Moskal?

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi