niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Na Termalikę z Nunesem i Przybeckim

Piłka nożna. Na Termalikę z Nunesem i Przybeckim

Piłka nożna. Na Termalikę z Nunesem i Przybeckim
Data publikacji: 2016-02-28 10:53
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-28 10:53
Wywietleń: 1262 121648

Wszystko wskazuje na to, że piłkarze Pogoni Szczecin przystąpią do niedzielnego meczu z Termaliką Nieciecza poważnie osłabieni (początek spotkania, g. 15.30).

Za żółte kartki pauzować będzie Adam Frączczak, a z powodu choroby tylko na ławce rezerwowych usiądzie Marcin Listkowski. O tym było wiadomo już od jakiegoś czasu.

Okazuje się, że to nie jedyne osłabienia. Cały miniony tydzień z gorączką zmagał się Takafumi Akahoshi. Jego występ również jest wykluczony.

Nie wystąpią zatem jedyni gracze w drużynie Pogoni, którzy pamiętają ostatnią konfrontację szczecińskiej drużyny z Termaliką rozegraną w Szczecinie przed czterema laty, zakończoną wygraną gości 2:0: Frączczak i Akahoshi.

Z urazem zmagał się też Rafał Murawski. Jego brak byłby już stratą niepowetowaną. Jest jednak duża nadzieja, że 35 - letni pomocnik wybiegnie na boisko w wyjściowym składzie.

Wobec przymusowych absencji szanse otrzymają dublerzy. Miejsce Akahoshiego ma zająć Ricardo Nunes. To dość zaskakujące posunięcie szczecińskiego szkoleniowca, który już w zimowych sparringach sprawdzał tego zawodnika na pozycji ofensywnego rozgrywającego.

Na skrzydle po raz pierwszy w wyjściowym składzie zaprezentuje się Miłosz Przybecki. W tym roku 25 - letni zawodnik nie rozegrał na ligowych boiskach choćby minuty.

Prawdopodobny skład na mecz z Termaliką: Słowik - Rudol, Czerwiński, Fojut, Lewandowski - R. Murawski, Matras - Gyurcso, Nunes, Prxybecki - Dwaliszwili.

Ławka rezerwowych: Kudła, S. Murawski, Walski, Piotrowski, Kort, Zwoliński, Listkowski. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi