środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Na Termalikę z Nunesem i Przybeckim

Piłka nożna. Na Termalikę z Nunesem i Przybeckim

Piłka nożna. Na Termalikę z Nunesem i Przybeckim
Data publikacji: 2016-02-28 10:53
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-28 10:53
Wywietleń: 1279 121648

Wszystko wskazuje na to, że piłkarze Pogoni Szczecin przystąpią do niedzielnego meczu z Termaliką Nieciecza poważnie osłabieni (początek spotkania, g. 15.30).

Za żółte kartki pauzować będzie Adam Frączczak, a z powodu choroby tylko na ławce rezerwowych usiądzie Marcin Listkowski. O tym było wiadomo już od jakiegoś czasu.

Okazuje się, że to nie jedyne osłabienia. Cały miniony tydzień z gorączką zmagał się Takafumi Akahoshi. Jego występ również jest wykluczony.

Nie wystąpią zatem jedyni gracze w drużynie Pogoni, którzy pamiętają ostatnią konfrontację szczecińskiej drużyny z Termaliką rozegraną w Szczecinie przed czterema laty, zakończoną wygraną gości 2:0: Frączczak i Akahoshi.

Z urazem zmagał się też Rafał Murawski. Jego brak byłby już stratą niepowetowaną. Jest jednak duża nadzieja, że 35 - letni pomocnik wybiegnie na boisko w wyjściowym składzie.

Wobec przymusowych absencji szanse otrzymają dublerzy. Miejsce Akahoshiego ma zająć Ricardo Nunes. To dość zaskakujące posunięcie szczecińskiego szkoleniowca, który już w zimowych sparringach sprawdzał tego zawodnika na pozycji ofensywnego rozgrywającego.

Na skrzydle po raz pierwszy w wyjściowym składzie zaprezentuje się Miłosz Przybecki. W tym roku 25 - letni zawodnik nie rozegrał na ligowych boiskach choćby minuty.

Prawdopodobny skład na mecz z Termaliką: Słowik - Rudol, Czerwiński, Fojut, Lewandowski - R. Murawski, Matras - Gyurcso, Nunes, Prxybecki - Dwaliszwili.

Ławka rezerwowych: Kudła, S. Murawski, Walski, Piotrowski, Kort, Zwoliński, Listkowski. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje