piątek, 17 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Lider lepszy od rezerw Pogoni

Piłka nożna. Lider lepszy od rezerw Pogoni

Piłka nożna. Lider lepszy od rezerw Pogoni
Data publikacji: 2017-04-02 17:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-02 17:18
Wywietleń: 78 232250

III-ligowa drużyna rezerw Pogoni Szczecin przegrała na własnym boisku z liderem Gwardią Koszalin 2:3 (0:1) po golach Maćkowskiego (55,71) dla pokonanych, oraz Brzeziańskiego (3), Gintera (62) i Ziętarskiego (68) dla zwycięzców.

Szczecinianie nie muszą się jednak swojej postawy wstydzić. Zagrali bardzo dobry mecz, przez większą część spotkania byli stroną dominującą, rozgrywającą mecz na połowie przeciwnika. Waleczności i zapału nie zabrakło gospodarzom do samego końca. Nawet przy stanie 1:3 nie poddali się i ciągle prowadzili swoją grę.

Średnia wieku pierwszej jedenastki wynosiła 19 lat. W wyjściowym składzie Pogoni zagrało aż sześciu juniorów, w tym dwóch juniorów młodszych i tylko jeden piłkarz, który wyszedł już z wieku młodzieżowca - Obst, który ma dopiero 22 lata.

Nic dziwnego, że młodzi portowcy nie ustrzegli się błędów. Dwa gole ma na swoim koncie zaledwie 18-letni Jopek, nawet strzelec dwóch bramek - Maćkowski może mieć na sumieniu stratę pierwszej bramki, kiedy stracił piłkę na środku boisku. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi