środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Hat trick Jarocha, wygrana juniorów

Piłka nożna. Hat trick Jarocha, wygrana juniorów

Piłka nożna. Hat trick Jarocha, wygrana juniorów
Data publikacji: 2017-05-07 14:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-07 14:32
Wywietleń: 1278 251524

Juniorzy Pogoni Szczecin odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Tym razem pokonali w Słupsku przedostatni zespół w tabeli, Gryf Słupsk 5:0 (2:0) po golach Jarocha (3), Paprzyckiego i Stasiaka.

- Faktem jest, że nie graliśmy z przeciwnikiem nazbyt wymagającym, ale jednak musieliśmy ułożyć sobie mecz w ten sposób, żeby obyło się bez niepotrzebnych stresów i to nam się udało - ocenił trener portowców, Paweł Cretti.

Drużynę juniorów wzmocnił grający od jakiegoś czasu w zespole rezerw Gracjan Jaroch i potwierdził, że drzemią w nim duże możliwości. Na wyróżnienie zasłużyła też cała defensywa. Pogoń rozegrała juz czwarty mecz z rzędu, w którym nie straciła gola.

- Dużo goli strzelamy i w ogóle ich nie tracimy - powiedział P. Cretti. - Chciałbym pochwalić naszych środkowych obrońców: Wawrzynowicza i Nagela, którzy musieli być dobrze skoncentrowani i w porę reagowali na rozpoczynające się kontry przeciwnika. Z dużą pewnością przerywali ich ataki.

Sytuacja Pogoni jest obecnie taka, że już w następnej kolejce może sobie zapewnić awans do strefy medalowej bez względu na wyniki pozostałych do rozegrania meczów. To duży sukces drużyny, potwierdzający, że szkolenie z każdym rokiem stoi na coraz wyższym poziomie. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny