niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej

Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej

Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej
Data publikacji: 2016-08-31 18:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31 19:05
Wywietleń: 742 152068

26-letni były napastnik Pogoni Szczecin Donald Djousse ponownie zmienił klub w ostatnim dniu okna transferowego. Z ligi portugalskiej trafił do katarskiej.

Nie wszyscy jeszcze zdążyli wyjść z szoku, kiedy Kameruńczyk zimą trafił z I-ligowej Olimpii Grudziądz do klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej Maritimo. Dziś dokonał kolejnego kroku, na pewno gigantycznego, jeśli chodzi o zarobki.

Djousse co prawda skutecznością w poprzednim sezonie nie imponował, zdobył wiosną zaledwie jednego gola, zaliczył też jedną asystę, ale w miarę trwania rozgrywek jego pozycja w drużynie była coraz mocniejsza. Zdążył rozegrać 9 spotkań, a w sześciu ostatnich wychodził na boisko w wyjściowym składzie.

Początek obecnego sezonu nie był dla Kameruńczyka udany. Piłkarz zagrał w dwóch z trzech meczów, a tylko w jednym w wyjściowym składzie.

Dziś portugalskie media podają, że piłkarz przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do katarskiego Al-Sadd, tego samego, w którym występuje dogrywający do piłkarskiej emerytury Xavi – były gwiazdor hiszpańskiej Barcelony.

Okazuje się zatem, że czasem czynnikiem decydującym w kierowaniu karierą piłkarską mają menadżerowie. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi