wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej

Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej

Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej
Data publikacji: 2016-08-31 18:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31 19:05
Wywietleń: 710 152068

26-letni były napastnik Pogoni Szczecin Donald Djousse ponownie zmienił klub w ostatnim dniu okna transferowego. Z ligi portugalskiej trafił do katarskiej.

Nie wszyscy jeszcze zdążyli wyjść z szoku, kiedy Kameruńczyk zimą trafił z I-ligowej Olimpii Grudziądz do klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej Maritimo. Dziś dokonał kolejnego kroku, na pewno gigantycznego, jeśli chodzi o zarobki.

Djousse co prawda skutecznością w poprzednim sezonie nie imponował, zdobył wiosną zaledwie jednego gola, zaliczył też jedną asystę, ale w miarę trwania rozgrywek jego pozycja w drużynie była coraz mocniejsza. Zdążył rozegrać 9 spotkań, a w sześciu ostatnich wychodził na boisko w wyjściowym składzie.

Początek obecnego sezonu nie był dla Kameruńczyka udany. Piłkarz zagrał w dwóch z trzech meczów, a tylko w jednym w wyjściowym składzie.

Dziś portugalskie media podają, że piłkarz przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do katarskiego Al-Sadd, tego samego, w którym występuje dogrywający do piłkarskiej emerytury Xavi – były gwiazdor hiszpańskiej Barcelony.

Okazuje się zatem, że czasem czynnikiem decydującym w kierowaniu karierą piłkarską mają menadżerowie. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje