czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Powrót Lebedyńskiego do I ligi

Piłka nożna. Powrót Lebedyńskiego do I ligi

Piłka nożna. Powrót Lebedyńskiego do I ligi
Data publikacji: 2016-08-31 17:02
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31 17:07
Wywietleń: 871 152059

Bardzo krótko na boiskach ekstraklasy w barwach Wisły Płock występował 26-letni Mikołaj Lebedyński - były zawodnik Pogoni Szczecin. Wystąpił w zaledwie trzech meczach, w dwóch w wyjściowym składzie, ale w ostatnich czterech kolejkach nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu.

Mówiło się o regularnym konflikcie między piłkarzem, a trenerem Marcinem Kaczmarkiem, co zawodnik stanowczo wykluczył i temu zaprzeczył. W Wiśle stał się jednak ewidentnie piłkarzem drugoplanowym i postanowił odejść. W ostatnim dniu okienka transferowego został wypożyczony do I-ligowego GKS Katowice i ma pomóc temu klubowi w awansie do ekstraklasy.

Lebedyński świetnie spisywał się na tym szczeblu rozgrywek przed rokiem. Zdobył jesienią dla Wisły 10 goli, ale wiosną już tylko trzy. To dlatego trenerzy: Marcin Kaczmarek i Sławomir Rafałowicz (obaj byli piłkarzami Pogoni Szczecin i prowadzili szczeciński klub w rundzie jesiennej rozgrywek IV ligi) postanowili na pozycji atakującego poszukać wzmocnień. Dla Lebedyńskiego okazało się za ciasno. (par)

Fot. R. Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny