poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Ciftci i Delev pojechali do Uniejowa

Piłka nożna. Ciftci i Delev pojechali do Uniejowa

Piłka nożna. Ciftci i Delev pojechali do Uniejowa
Data publikacji: 2017-02-17 08:59
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-17 19:41
Wywietleń: 564 215279

Nadir Ciftci i Spas Delev są w grupie piłkarzy, którzy w piątek rano ruszyli w podróż do Uniejowa, gdzie będą przygotowywać się do niedzielnego meczu z Cracovią.

25-letni Ciftci w czwartek podpisał z klubem półroczną umowę, ostatnio był w regularnym treningu, ale w niedzielę raczej jeszcze nie zadebiutuje. Trener Kazimierz Moskal zabrał ze sobą 19 piłkarzy, dla jednego zatem zabraknie miejsca w kadrze meczowej i będzie to najprawdopodobniej Ciftci.

- Chcemy, że Nadir pobył z nami te dwa dni, żeby wspólnie z nami potrenował, każdy wspólnie spędzony dzień jest w jego przypadku cenny – powiedział szkoleniowiec portowców.

O ile występ Ciftciego w niedzielnym spotkaniu jest mało prawdopodobny, to już można być pewnym, że przynajmniej w roli rezerwowego zaprezentuje się Spas Delev. Trener Moskal już przed meczem z Piastem sugerował, że Delev może znaleźć się w meczowej osiemnastce. Wtedy to jednak nie nastąpiło, do Uniejowa nasz skrzydłowy już pojechał i być może zagra po raz pierwszy po kontuzji.

W porównaniu z meczem z Piastem w meczowej osiemnastce zabraknie Sebastiana Kowalczyka, który musiał ustąpić miejsca dwóm wspomnianym graczom, a także Adriana Hengera. Rolę rezerwowego bramkarza pełnić będzie Dawid Kudła.

Ponownie w meczowej osiemnastce zabrakło Mateusza Lewandowskiego. W spotkaniu z Piastem z powodu żółtych kartek, natomiast w meczu z Cracovią już ze względów sportowych. Przegrał rywalizację z innymi piłkarzami. Po raz drugi z rzędu w meczowej osiemnastce nie ma Jakuba Piotrowskiego i Roberta Obsta. (par)

Kadra na mecz z Cracovią:

Bramkarze: Jakub Słowik, Dawid Kudła.

Obrońcy: Cornel Rapa, David Niepsuj, Mateusz Matras, Jarosław Fojut, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes.

Pomocnicy: Seiya Kitano, Spas Delev, Adam Gyurcso, Marcin Listkowski, Mate Cincadze, Rafał Murawski, Kamil Drygas, Dawid Kort.

Napastnicy: Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński, Nadir Ciftci.

Komentarze

Gryfus
Półroczną umowę 😂
2017-02-17 19:29:40
Gryfus
Półroczną umowę... ręce opadają...
2017-02-17 19:28:24
???
Czy to ważne? Kitano też nikt nie zapisuje po japońsku i dobrze... byle by grali porządnie!
2017-02-17 10:26:40
Çiftçi
Czyli już widać, że raczej nikt nie będzie zapisywać nazwiska tego piłkarza zgodnie z zasadami pisowni w jego ojczystym kraju.
2017-02-17 09:32:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi