czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Byli portowcy w ligach zagranicznych

Piłka nożna. Byli portowcy w ligach zagranicznych

Piłka nożna. Byli portowcy w ligach zagranicznych
Data publikacji: 2015-11-23 08:17
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-23 08:17
Wywietleń: 1250 40489

Udane występy podczas minionego weekendu zaliczyli byli piłkarze Pogoni Szczecin: Kamil Grosicki i Wojciech Golla.

Ten pierwszy zdobył fantastycznego gola zza linii pola karnego. Jego Rennes zremisowało jednak tylko z Bordeaux 2:2 i zajmuje 8 miejsce w tabeli.

Tegoroczna jesień jest dla wychowanka Pogoni Szczecin fantastyczna. W rozgrywkach ligowych jest przeważnie rezerwowym, ale w tej roli zdobył już 4 gole.

Grosicki zagrał we wszystkich 14 meczach jesieni drużyny Rennes, ale tylko trzy razy w wyjściowym składzie. Ani razu nie rozegrał pełnych 90 minut.

Szczególnie skuteczny jest w ostatnich tygodniach. W pięciu ostatnich spotkaniach wpisał się na listę strzelców aż trzy razy - zawsze pełniąc rolę dżokera.

Grosicki jest również skuteczny w meczach reprezentacji. W przeciwieństwie do swojego klubu, w kadrze Nawałki wypracował sobie pozycję wiodącego gracza.

Obecnej jesieni w sześciu meczach reprezentacji zdobył aż cztery bramki. Za każdym razem rozpoczynał spotkanie w wyjściowym składzie. Kamil Grosicki zdobył zatem podczas tegorcznej jesieni już 8 goli - cztery w klubie i cztery w reprezentacji.

Świetnie wiedzie się w holenderskim NEC Nijmegen Wojciechowi Golli. 23 letni były piłkarz Pogoni Szczecin wystąpił w meczu swojej drużyny z Utrecht, zakończonym wygraną gospodarzy 1:0.

Były piłkarz Pogoni Szczecin grał przez cały mecz. Był podstawowym graczem swojej drużyny w każdym z 13 dotychczasowych meczów i tylko dwa razy opuszczał boisko - w końcówce spotkań.

Jego drużyna jest rewelacją rozgrywek. Zajmuje 5 miejsce.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny