Koszykówka. Spójna w półfinale play off

Data publikacji: 2017-04-23 20:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-23 20:49
Wywietleń: 69 245875

Koszykarze Spójni Stargard awansowali do półfinałowej fazy play off w koszykarskiej I lidze. W czwartym meczu ćwierćfinałowym pokonali we własnej hali GKS Tychy 87:83 (22:27, 16:24, 23:18, 26:14) i wygrali rywalizację 3:1.

W półfinale Spójnia zmierzy się z Legią Warszawa i podobnie, jak w konfrontacji z tyszanami też nie będzie faworytem.

Czwarty mecz w Stargardzie miał nieoczekiwany przebieg. Goście do końcówki trzeciej kwarty kontrolowali mecz i wydawało się, że panują nad sytuacją. Czwarta kwarta była jednak w wykonaniu Spójni popisowa i zakończyła się niespodziewanym triumfem.

Punkty dla Spójni zdobyli: Pabian 21, Dymała 13, Janiak 13, Fraś 12, Śpica 11, Lewandowski 7, Pytyś 7, Raczyński 3. (par)