piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > 9. FEN za nami. Janusz przegrał z Wójcikiem

9. FEN za nami. Janusz przegrał z Wójcikiem

9. FEN za nami. Janusz przegrał z Wójcikiem
Data publikacji: 2015-11-08 17:44
Wywietleń: 100 36242

 

Wojciech Janusz musiał pogodzić się z pierwszą porażką na zawodowym ringu MMA. Szczeciński berserker przegrał na wrocławskim FEN-ie z Marcinem Wójcikiem, który zaprezentował świetną formę. Sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo fightera z Piły.

M. Wójcik swoich ostatnich czterech przeciwników kończył już w pierwszej rundzie. Szczecińscy fani MMA liczyli, że W. Janusz przerwie zwycięski pochód rywala z Piły i jednocześnie dopisze piąte zwycięstwo na własnym koncie pozostając niepokonanym na ringach MMA. Niestety – M. Wójcik okazał się lepszy od berserkera w każdej płaszczyźnie, także w parterze, w którym trwała większa część walki.

W walce wieczoru Marcin Zontek pokonał Tassilo Lahra z Niemiec, a w drugiej walce wieczoru Rafał Błachuta musiał uznać wyższość Michała Michalskiego. Odnotować należy kolejną bardzo dobrą walkę Romana Szymańskiego, który po wyrównanym boju w oczach sędziów okazał się lepszy od Adama Golonkiewicza. Z Kolei Marcin Bandel po nieudanej przygodzie z UFC w dobrym stylu rozpoczął współpracę z FEN-em poddając Miroslava Vacka gilotyną pod nieco ponad półtorej minuty walki.  

BaT

Fot. Fight Exclusive Night 9 Go For It

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi