poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Kultura > Alicja na koniec roku

Alicja na koniec roku [GALERIA]

Alicja na koniec roku
Data publikacji: 2016-06-20 18:10
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 155 139994

Młodzi aktorzy z Gimnazjum nr 16 i XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie zaprezentowali się w poniedziałek na profesjonalnej scenie Teatru Lalek "Pleciuga". Uczniowie wystawili spektakl "Alicja w Krainie Czarów".

Miłośnicy Melpomeny w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 biorą udział w zajęciach szkolnego teatru pod kierunkiem polonistki Wiolety Świtały. Jak co roku, przed wakacjami wystawili dla swoich kolegów i innych widzów pełnowymiarowy spektakl. Był to efekt ich wielomiesięcznej pracy.

Adaptacja sceniczna niełatwej powieści matematyka Lewisa Carrolla pokazała, że w uczniach tych szkół drzemią artystyczne talenty. ©℗

(el)

Fot. Robert STACHNIK

 

Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku Alicja na koniec roku

Komentarze

Robert
droga redakcjo! chyba wielu czytelników docenia teatralne działania młodzieży licealnej w Szczecinie ale wielu z nas bardzo chciałoby przeczytać na tych stronach relację z prezentacji Szczecina w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. Może Państwa dziennikarzy to nie interesuje, ale wielu czytelników zapewne tak. I to relacja bezstronna i rzetelna od wysłanego przez redakcję korespondenta. Jest na to szansa?
2016-06-21 09:24:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi