sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Programiści na zakupach

Programiści na zakupach

Programiści na zakupach
Data publikacji: 2015-12-23 17:50
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-24 11:51
Wywietleń: 1461 69645

Szaleństwa zakupowe i zalew promocji sprawił, że w Szczecinie powstała największa w Polsce porównywarka cen żywności i alkoholi www.alleceny.pl. Tuż przed świętami szczecinianie swój serwis uzupełnili aplikacją na najpopularniejsze smartfony.  

- Co roku przerabialiśmy planowanie zakupów na święta z kartką i ołówkiem w ręku – wspomina Adam Rzepkowski z portalu Alleceny.pl. - Nasze żony i matki katowały nas podróżami od sklepu do sklepu po Szczecinie, monitoringiem wszystkich półek i licytacjami: gdzie kupić masło a gdzie kapustę na Święta. Niezliczona ilość godzin spędzonych w w ten sposób, zmobilizowała nas do znalezienia optymalnego rozwiązania. Postanowiliśmy stworzenie nowoczesnego pomocnika zakupowego, który pozwoli użytkownikowi oszczędzić pieniądze i czas. Aplikacja „Gazetki promocyjne" od Alleceny.pl gromadzi oferty promocyjne z kilkudziesięciu sieci sklepów, podaje ich ceny w określonej lokalizacji, także w Szczecinie , informuje o czasie trwania promocji oraz dostarcza informacje dotyczące innych promocji w okolicy. A co najważniejsze pozwala oszczędzić pieniądze i czas wszystkim „miłośnikom” zakupów, szczególnie przedświątecznych.

Największa w Polsce porównywarka cenowa żywności i alkoholi Alleceny.pl działa już 4 lata. Co roku, w grudniu zwiększa się zainteresowanie klientów porównywaniem cen a ruch na portalu wzrasta o ok. 20%. Dla nich, czyli średnio ponad 200 tysięcy osób miesięcznie programiści ze Szczecina stworzyli bezpłatny mobilny pomocnik zakupowy. Aplikacja informuje o najkorzystniejszych promocjach w danej okolicy, prezentuje wszystkie produkty i oferty z gazetek, pozwala także na wyszczególnienie określonych promocji pod kątem czasu ich trwania. Wyniki wyszukiwania można ograniczyć: do okolicy, na podstawie kodu pocztowego lub lokalizacji telefonu, kategorii produktów oraz do wybranego sklepu danej sieci. 

Baza „Gazetek Promocyjnych" jest codziennie aktualizowana, zawiera informacje z 31 sieci handlowych. Obecnie skatalogowano 7000 produktów spożywczych, chemii gospodarczej i alkoholi. Jest dostępna na systemy Windows, Android oraz iOS.

(ArR)

Komentarze

miki
Super pomysł..gratyluje...wesołych świąt...
2015-12-24 10:30:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi