piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > 
Poznaj Polskę na nowo


Poznaj Polskę na nowo


Poznaj Polskę na nowo
Data publikacji: 2016-08-18 17:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1551 148978

PKP Intercity jest partnerem aplikacji Poznaj Polskę/Meet Poland. Ten praktyczny przewodnik po najpiękniejszych częściach i nieznanych zakątkach naszego kraju,a jednocześnie jego wizytówka, dostępny jest na razie w angielskiej wersji językowej, ale już od 1 września będzie można go pobrać także w polskiej.


Intercity, które umożliwia dotarcie do ponad 400 miejsc w całym kraju, dzięki Poznaj Polskę/Meet Poland ułatwia również zaplanowanie podróży. Aplikacja ta to bowiem nie tylko mobilny przewodnik po najpiękniejszych zakątkach naszego kraju. Jej użytkownicy mogą też sprawdzić dogodne połączenia kolejowe, czy cenę biletów.

Aplikacja podzielona jest na sześć kategorii i zawiera propozycje wycieczek wraz ze szczegółowymi wskazówkami, jak dotrzeć w konkretne miejsca. Dzięki tym informacjom, łatwiej i wygodniej jest zaplanować podróż po Polsce. Kategoria „Patrząc wstecz” pozwala podążać za najważniejszymi wydarzeniami z historii Polski, zakładka „Skarby natury” podpowie, w jakich miejscach można popływać kajakiem, spotkać żubra czy pospacerować po dzikiej plaży. „Polska w kalejdoskopie” pokaże najciekawsze atrakcje i zabytki. Jest też kategoria „W kręgu kultury i sztuki”, w której są informacje o ciekawych wystawach muzealnych czy wydarzeniach. Natomiast zakładka „Polski biznes i innowacje” prezentuje dokonania przedsiębiorstw, zaś „Smakowita Polska” - prowadzi po regionalnych specjałach.
Aplikację Meet Poland można pobrać ze sklepu Google Play oraz AppStore, na wszystkie urządzenia obsługujące system Android i iOS. Jej uruchomienie w polskiej wersji językowej planowane jest na 1 września.

Twórcą aplikacji jest Grupa Onet-RAS Polska, a - oprócz PKP Intercity SA - partnerami są PKP SA, Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Rozwoju. (mag)

 


Poznaj Polskę na nowo 
Poznaj Polskę na nowo 
Poznaj Polskę na nowo 
Poznaj Polskę na nowo 
Poznaj Polskę na nowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny