piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zofia Ławrynowicz rozpoczęła kampanię

Zofia Ławrynowicz rozpoczęła kampanię

Zofia Ławrynowicz rozpoczęła kampanię
Data publikacji: 2017-03-18 20:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:13
Wywietleń: 884 225331

Zofia Ławrynowicz, kandydatka Platformy Samorządowej na prezydenta Stargardu, w sobotę oficjalnie rozpoczęła swą kampanię wyborczą. Hasło, którym promuje swój program zmian dla lepszego funkcjonowania i rozwoju miasta to: „Stargard - możemy więcej".

Z. Ławrynowicz chce być pierwszą w historii miasta kobietą na stanowisku prezydenta. Zapewnia, że najbardziej zależy jej na poprawie życia mieszkańców, m.in. dzięki wprowadzeniu niższych opłat za wodę i ścieki oraz przejazdy komunikacją miejską. Oficjalnego poparcia kandydatce udzielił także poseł do Parlamentu Europejskiego z PO Dariusz Rosati.

Z. Ławrynowicz jest jedną z trzech osób, ubiegających się o urząd prezydenta Stargardu w przedterminowych wyborach. W rywalizacji uczestniczą również dotychczasowy wiceprezydent miasta Rafał Zając oraz Ireneusz Rogowski z PiS. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Komentarze

pisowski zajaczek
zając dogadał sie z pisem zrozumcie to wreszcie
2017-03-20 08:38:23
jason
dlaczego nie Sławek Rutkowski ??? jeżeli już muszą mieć swojego kandydata? PO w Stargardzie popełnia poważny błąd - oddać głosy na Rafała Zająca i aktywne go wspierać tak aby bardzo słaby kandydat p i s nie wygrał. Rogowski to tak jakby ponownie wybrać Kazia Nowickiego chyba w 2002 lub 2003 roku . Rogowski jest tak dobry jak cały pis ...w Korei Północnej . Szkoda oddawać w ich łapy to miasto .
2017-03-19 18:08:05
Ta pani może już nie startować.
Poparcie tego starego komucha Rosatiego, zasłużonego członka rad nadzorczych wszystkich większych przewałów w historii 25 letniej "wolności" (komuchów chyba)z FOZZ na czele, to jak pocałunek śmierci dla kandydatki.
2017-03-19 15:04:53
Ewa
Na twarzy raczej optymizmu nie ma :)
2017-03-19 13:46:08
do PO?
Istnieje i za 2,5 roku będzie rządzić Polską
2017-03-19 11:04:24
.....
Dariusz Rosati przywiózł do Stargardu sztandar PZPR-u. Czy to pomoże?
2017-03-19 10:59:30
zniecierpliwiony
Te platformiane obiboki jeszcze nie siedzą? Kiedy program Cela+ dla bydlaków z PO!?
2017-03-19 10:58:27
s-6
A gdzie kandydat Chruszcza? Tego narodowca od Kukiza, który rozłożył ruch na łopatki?
2017-03-19 10:09:18
najlepsza kandydatka
Zosia na Prezydenta Stargardu była by najlepsza
2017-03-19 09:36:15
chester
"Możemy więcej" się nachapać.
2017-03-19 08:11:39
nie nowoczesny
może za 30 lat wygra..
2017-03-19 08:02:46
PO?
To ta partia jeszcze istnieje? :)))
2017-03-19 00:20:37
Hołhołhoł
Hasło amerykańskie, tylko mentalność nadal inna.
2017-03-18 23:35:08