środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany w Top Shopping

Zmiany w Top Shopping

Zmiany w Top Shopping
Data publikacji: 2017-03-13 09:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:12
Wywietleń: 451 221421

Rozpoczęła się rekomercjalizacja Galerii Top Shopping przy ul. Hangarowej w Szczecinie. Sprzedawane są tam meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Właściciel chce uatrakcyjnić ofertę.

Inwestorem i właścicielem obiektu jest Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A. Za komercjalizację Centrum odpowiedzialna jest firma doradcza Litwiniuk Property.

- Rozpoczęliśmy rozmowy z nowymi najemcami, zainteresowanymi najmem ostatnich wolnych powierzchni w Top Shopping - mówi Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property. - Są to firmy lokalne szczecińskie, ogólnopolskie i międzynarodowe, w tym z branży meblowej i wykończenia wnętrz, które dotychczas przeważały w obiekcie. Ale również jest bardzo duże zainteresowanie najmem firm z zupełnie nowych branż, których dotychczas w Galerii jeszcze nie było, takich jak sklepy spożywcze, fitness kluby, firmy medyczne i usługowe.

Galeria Meblowa Top Shopping funkcjonuje od kwietnia 2005 roku. Ma dwa poziomy, powierzchnia handlowa to 14 000 m2, mieści się tam ponad 40 sklepów z meblami i wyposażeniem wnętrz, m.in. Kler, Black Red White, Kettler, Meblik, Centrum Witeks, Ackermann, Bydgoskie Meble czy Ludwik Styl. Ma też parking na ponad 320 miejsc.

(g)

Fot. arch.

Komentarze

hanka
a moze rozbudować i ikea niech tam powstanie
2017-03-13 15:38:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi