piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zmarła dziennikarka ze Świnoujścia

Zmarła dziennikarka ze Świnoujścia

Zmarła dziennikarka ze Świnoujścia
Data publikacji: 2017-02-26 14:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:11
Wywietleń: 254 219113

Z chorobą zmagała się wiele lat. Zmarła w sobotnie popołudnie we śnie. Była dziennikarką, społeczniczką, animatorką życia kulturalnego. Mieszkańcy Świnoujścia mówią o niej jako o pełnej energii i sympatycznej kobiecie. Kochała żeglarstwo, literaturę i pracę z młodzieżą.

Urszula Kapusta ze Świnoujścia przez ostatnie lata była dziennikarką „Wyspiarza niebieskiego”. Wcześniej związana była z Telewizją Świnoujście. Pełniła także funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury i pracowała w Klubie Garnizonowym 8. Flotylli Obrony Wybrzeża. Prowadziła wieczory literackie oraz ciekawe spotkania, m.in. z ludźmi morza. O literaturze i żeglarstwie potrafiła gawędzić godzinami. Mimo ciężkiej choroby angażowała się w życie kulturalne miasta. Ulu - będzie nam brakować ciebie, twoich tekstów i rozmów z tobą. Świnoujście traci świetną dziennikarkę i społeczniczkę. Składamy kondolencję bliskim.

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Ula Kapusta podczas spotkania z ludźmi morza w galerii ART. w Świnoujściu. Dziennikarka mimo ciężkiej choroby pracowała i angażowała się życie kulturalne miasta.  

Komentarze

Świnoujścianka
Cześć Jej pamięci.
2017-02-26 16:41:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi