sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zagłosuj i wygraj!

Zagłosuj i wygraj!

Zagłosuj i wygraj!
Data publikacji: 2017-10-17 08:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-17 13:38
Wywietleń: 548 296860

Nasza redakcja znów podjęła sztandar „Krokusowej rewolucji" - jednej z największych i najbardziej pozytywnych akcji dla zielonego Szczecina. W tej edycji chcemy ofiarować szczecinianom i miastu 15 tysięcy wiosennych kwiatów. Ich cebule posadzić w najlepszym z możliwych miejsc: rozpoznawalnym, prestiżowym, przez mieszkańców darzonym największą sympatią. Czyli… w tym, jakie wskażą nam Czytelnicy w głosowaniu SMS.

Do wyboru jest 10 lokalizacji, wcześniej przekazanych naszej redakcji przez szczecinian. Teraz zapraszamy do wskazania tej jedynej, dla „Krokusowej rewolucji" najlepszej. Prosta sprawa: wystarczy zagłosować, czyli wysłać SMS na numer 7148 o treści KROKUSY.X, gdzie w miejsce X wpiszemy przyporządkowaną miejscu liczbę od 1 do 10 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT).

Zgodnie z listą ważnych dla Szczecina miejsc, które wiosną - właśnie dzięki głosowaniu Czytelników - będą miały szansę rozkwitnąć:

• pl. Rodła (SMS o treści: KROKUSY.1)

• Rondo im. Jana Karskiego - czyli u zbiegu ul. Wernyhory, Żołnierskiej, włącznie z pasem zieleńca od strony ul. Mickiewicza i Janickiego (SMS o treści: KROKUSY.2)

• pl. Jakuba Wujka (SMS o treści: KROKUSY.3)

• park Majowe (SMS o treści: KROKUSY.4)

• pl. Mickiewicza (SMS o treści: KROKUSY.5)

• skwer Guido Recka opodal kamienicy Loitzów przy ul. Kurkowej (SMS o treści: KROKUSY.6)

• Bulwar Starówka (SMS o treści: KROKUSY.7)

• pl. Tobrucki (SMS o treści: KROKUSY.8)

• park Kasprowicza, skarpa przy rzeźbie „Ptaki" Hasiora (SMS o treści: KROKUSY.9)

• zieleniec im. Janiny Szczerskiej (SMS o treści: KROKUSY.10)

Na głosy Czytelników czekamy do 19 października (czwartek), wyłącznie do godz. 12. Uwaga: głosujący będą mieli szansę wygrać nagrody - niespodzianki od „Kuriera" i sponsorów „Krokusowej rewolucji". Następnie posadzimy kwiatowe cebule w miejscu wybranym przez Czytelników i - mamy nadzieję - z ich pomocą.

* * *

W „krokusową rewolucję" tej jesieni powinni się włączyć wszyscy pozytywnie zakręceni. Czekamy zatem na akces osób indywidualnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, rad osiedlowych, placówek oświatowych i wychowawczych oraz firm. Na łamach „Kuriera" będziemy przedstawiali bohaterów tegorocznej wielkiej społecznej akcji, odwiedzali miejsca, w których sadzić będą kwiatowe kobierce. Liczymy na zaproszenia od naszych Czytelników, przekazywane pod numer tel. 91-44-29-212 lub 216, a także mailowo: arleta.nalewajko@24kurier.pl oraz miroslaw.winconek@24kurier.pl. To w Szczecinie, a z pozostałych ośrodków regionu - na tel. 91-44-29-161 lub mail adrian.bednarski@24kurier.pl. ©℗

(an)

Fot. Stanisław Milewski

* * *

WYNIKI GŁOSOWANIA

 

Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj! Zagłosuj i wygraj!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi