środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zabrał tablet i nie zapłacił za kurs

Zabrał tablet i nie zapłacił za kurs

Zabrał tablet i nie zapłacił za kurs
Data publikacji: 2016-01-08 15:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:33
Wywietleń: 1056 90985

19-letni mieszkaniec Koszalina okazał się nieuczciwym klientem taksówkarza. Nie dość, że nie zapłacił za przejazd, to ukradł tablet z osprzętem. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Po kilkunastu godzinach od zdarzenia kryminalni ustalili sprawcę i odzyskali utracone mienie. 

- Sytuacja rozegrała się na jednym z koszalińskich osiedli - relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Ziemkowska z Komendy Miejskiej Policji. - Klient po przybyciu taksówką w umówione miejsce stwierdził, że nie ma przy sobie pieniędzy. Mężczyzna umówił się z przewoźnikiem, że pójdzie do mieszkania po pieniądze i za chwilę wróci, aby zapłacić za wykonany kurs. W zastaw dawał swój telefon komórkowy. Taksówkarz zgodził się.

Klient upuścił aparat na podłogę samochodu i odwrócił uwagę przewoźnika. Wtedy młodzieniec zabrał leżący na siedzeniu tablet wraz z osprzętem o wartości ponad 600 złotych i odszedł. W taksówce więcej się nie pojawił. Poszkodowany zaalarmował policję.

Złodziejem okazał się 19-latek z Koszalina. Podczas przeszukania jego mieszkania nieuczciwego klienta, policjanci odnaleźli  tablet należący do taksówkarza. ©℗

(m)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Komplikacje prostego przekazu
miejsce akcji: osiedle w Koszalinie, uczestnicy zdarzenia : taksówkarz, przewoźnik, klient, nieuczciwy klient,mężczyzna, 19-latek, młodzieniec, środki techniczne: samochód , aparat, telefon komórkowy, tablet z osprzętem.
2016-01-08 17:01:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje