wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Włosi z narkotykami

Włosi z narkotykami

Włosi z narkotykami
Data publikacji: 2016-05-25 20:26
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:45
Wywietleń: 943 135365

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali dwóch obywateli Włoch w związku z posiadaniem przez nich narkotyków. Podczas patrolu pieszego stróże prawa zwrócili uwagę na charakterystyczną woń marihuany, którą czuć było od mijających ich mężczyzn. Zatrzymanym grożą surowe konsekwencje karne.

- Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu patrolujący minionej nocy pieszo ulice miasta zwrócili uwagę na dwóch mijających ich przy ulicy Malczewskiego młodych mężczyzn, od których czuć było charakterystyczną woń marihuany. W związku z podejrzenia posiadania zabronionych substancji stróże prawa podjęli wobec nich interwencję – podaje st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Dwaj obywatele Włoch mieli przy sobie narkotyki, a zapach pochodził od palonego przez jednego z nich skręta z marihuany. 20- i 21-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do których się przyznali. Na poczet przyszłej kary podejrzani wpłacili kwotę w wysokości 2.000 zł. Popełnione przez Włochów przestępstwo podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ich sprawę rozpatrzy wkrótce świnoujski sąd.

BaT

Fot. Robert STACHNIK

 

Komentarze

globtroter
Masakra. Takie historie to kompromitacja naszego Państwa...Areszt dla młodych ludzi za palenie skręta?
2016-05-26 12:11:45
Do aresztu?
Szkoda, że nie aresztowali ich prewencyjnie na 3 miesiące i nie zabezpieczyli nieruchomości na poczet kary... Co za bzdura.
2016-05-26 11:46:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej