środa, 23 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Uciekinier z narkotykami

Uciekinier z narkotykami

Uciekinier z narkotykami
Data publikacji: 2017-01-27 13:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:08
Wywietleń: 888 208084

Trzydziestojednoletni uciekinier z zakładu karnego ukrywał w swym mieszkaniu i garażu w Stargardzie prawie 15 kg narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny  areszt.

Mężczyzna w październiku 2015 r. uciekł z zakładu karnego i od tego czasu poszukiwany był przez gorzowski sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany kryminalnie, a z ustaleń policji wynikało, że zajmuje się on przestępczością narkotykową. Jego zatrzymanie nie było jednak proste, bo nie posiadał stałego miejsca pobytu. 

- Poszukiwanego udało się zatrzymać stargardzkim i szczecińskim funkcjonariuszom na jednej z dróg w pobliżu Stargardu - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - Mężczyzna nie stawiał oporu. Nie posiadał też przy sobie środków odurzających, ale podczas przeszukania jego mieszkania i garażu natrafiono na 33 pakunki, w których znajdowało się prawie 15 kilogramów narkotyków. Było to ponad 6 kilogramów marihuany, ponad 7,5 kilograma amfetaminy i ponad pół kilograma MDMA w postaci białego proszku i tabletek.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(gra)

Fot. KPP Stargard

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi

Zofia Biedka