poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Uciekinier z narkotykami

Uciekinier z narkotykami

Uciekinier z narkotykami
Data publikacji: 2017-01-27 13:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:08
Wywietleń: 933 208084

Trzydziestojednoletni uciekinier z zakładu karnego ukrywał w swym mieszkaniu i garażu w Stargardzie prawie 15 kg narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny  areszt.

Mężczyzna w październiku 2015 r. uciekł z zakładu karnego i od tego czasu poszukiwany był przez gorzowski sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany kryminalnie, a z ustaleń policji wynikało, że zajmuje się on przestępczością narkotykową. Jego zatrzymanie nie było jednak proste, bo nie posiadał stałego miejsca pobytu. 

- Poszukiwanego udało się zatrzymać stargardzkim i szczecińskim funkcjonariuszom na jednej z dróg w pobliżu Stargardu - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - Mężczyzna nie stawiał oporu. Nie posiadał też przy sobie środków odurzających, ale podczas przeszukania jego mieszkania i garażu natrafiono na 33 pakunki, w których znajdowało się prawie 15 kilogramów narkotyków. Było to ponad 6 kilogramów marihuany, ponad 7,5 kilograma amfetaminy i ponad pół kilograma MDMA w postaci białego proszku i tabletek.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(gra)

Fot. KPP Stargard

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi