środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Szaleli na motocyklach, zostali ukarani

Szaleli na motocyklach, zostali ukarani

Szaleli na motocyklach, zostali ukarani
Data publikacji: 2017-04-04 16:50
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:25
Wywietleń: 992 233470

Dwa mandaty o łącznej wartości 1000 zł i dwa odebrane motocykle – tak się zakończyła niebezpieczna i brawurowa jazda dwóch młodych mieszkańców Szczecinka i okolic.

Na jednym z osiedli domków jednorodzinnych w Szczecinku dzielnicowy po służbie zatrzymał dwóch młodych mężczyzn, którzy szaleli na motocyklach, nie zważając na to, że w tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Interweniujący policjant skontaktował się z dyżurnym szczecineckiej komendy, który na miejsce wysłał patrol drogówki. Policjanci za popełnione wykroczenia nałożyli na motocyklistów mandaty karne o łącznej wartości 1000 zł.

Ale to nie wszystko. Podczas sprawdzania motocykli w policyjnych systemach okazało się, że jeden z nich – marki Honda, figuruje jako utracony na terenie Niemiec. Mimo że właściciel motocykli miał umowę kupna sprzedaży, jednoślady zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Teraz śledczy ze szczecineckiej jednostki będą wyjaśniać, w jakich okolicznościach 23-letni mieszkaniec gminy Szczecinek wszedł w posiadanie motocykla, który najprawdopodobniej został skradziony w Niemczech.

(reg)

Na zdjęciu: Policjanci zarekwirowali motocykle do wyjaśnienia sprawy.

Fot. KPP Szczecinek

Szaleli na motocyklach, zostali ukarani

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje