środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży

Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży

Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży
Data publikacji: 2016-07-23 16:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 897 145511

Mistrz olimpijski z Sydney, mistrz świata w rzucie młotem Szymon Ziółkowski zaprosił plażowiczów wypoczywających na dziwnowskiej plaży do nietypowego konkursu, czyli rzutu młotem kowalskim. Rekordzista rzucił nim na odległość 7,2 m. Były także mecze siatkówki z udziałem naszych znakomitych siatkarzy, czyli Krzysztofa Ignaczaka i Piotra Gruszki. Rano popis jazdy samochodem terenowym po plaży dał Krzysztof Hołowczyc, który zaprosił do przejażdżki kilku szczęśliwców. Były także biegi dla dzieci i młodzieży.

Odbył się także bieg VIP-ów, w którym zwyciężył Szymon Ziółkowski, chociaż niektórzy koledzy mu w tym pomogli. Wystartował też bieg 4 mile Jarka Marca tragicznie zmarłego biegacza, mieszkańca Dziwnowa. O godz. 20.30 nastąpi odsłonięcie replik medali 8 znanych sportowców.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży Sportowcy świętują na dziwnowskiej plaży

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi