poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Śmierć w alei fontann

Śmierć w alei fontann

Śmierć w alei fontann
Data publikacji: 2017-10-17 19:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-19 21:10
Wywietleń: 14179 297109

Motocyklistka zginęła w wypadku, do jakiego doszło po godzinie 18 na al. Papieża Jana Pawła II, na odcinku od placu Grunwaldzkiego do placu Lotników. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce zdarzenia przyjechał prokurator. - Policjanci prowadzą czynności dochodzeniowe - zbierają materiały dowodowe - informuje Irena Kornicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. Ulica jest wyłączona z ruchu.

(kel)

Komentarze

Do Baby od czytelnik
Masz racje skoro facio niema szacunku do KOBIET to na pewno to gej. A co do anonimowości też masz rację kolo się boi podać ksywki lub imienia.
2017-10-19 20:52:44
ZS
Szkoda dziewczyny,może gdyby nie drzewo by żyła. Do instruktora jeżeli ty tak uczysz jezdzić to sama chętnie bym ci zabrała uprawnienia, widocznie mamy takich instruktorów co zresztą widać na naszych miejskich drogach.Większość obecnych kierowców powinna zdać swoje prawo jazdy na Armii Krajowej dla bezpieczeństwa. Jak to powiedział mój znajomy w Szczecinie jeżdża jak .... brak zdecydowania,nie umiejętność włączania się do ruchu,trzymanie przy samym krawężniku / rower już się nie zmieść/,nieumiejętność jazdy w korku, skakanie z pasa na pas bez kierunkowskazów , nieumiejętność jazdy na rondzie, nie stosowanie tunelu życia, nie stosowanie przejazdu dla motocykli,a hitem jest jazda przy ograniczeniu prędkość do 70km/h a jadą 50km/h.To wszystko można zauważyć teraz jak jest miasto zakorkowane , było by mniej jakby ludzie jeżdzili trochę z jajami.
2017-10-19 07:11:34
Baba
A Wy lenie rozhisteryzowane do roboty a nie siedzieć w internecie i rozsądzać, gdzie jest miejsce kobiet. Nie wystarczy pisać anonimowo, że się jest mężczyzną. A kobiety będą tam - gdzie będą chciały.
2017-10-19 01:03:03
To Ja
A ja jestem za tym, aby motocykle przez całą dobę jeździły na "długich" światłach !!! Oburzają się kierowcy aut, że na długich... hahaha przynajmniej nas widzą, bo na "krótkich" tylko co chwila ktoś z Nas ginie... MOTO NA DŁUGICH !!!
2017-10-18 23:02:24
czytelnik
Odnośnie wypowiedzi tym przeciwko motocyklom i motocyklistom,jeśli nie macie pojęcia o pasji to nie wypowiadajcie się na ten temat.A dawcami to wy jesteście,choć z waszych wypowiedzi śmiem wnioskować że z was to nawet paznokcie się nie nadają bo są tak samo zepsute jak wasze mózgi.
2017-10-18 22:05:25
do roba
rob, tyle Ci gosciu powiem, tacy jak Ty powinni zdychac wiszac na jajach, albo leczyc w zamknietym psychiatryku do konca zycia
2017-10-18 21:44:58
mieszkaniec
Codziennie przez centrum miasta ktos na motorze zapier.. 100kmh lub wiecej oraz wytwarza tyle decybeli że można ogłuchnac ,gdzie jest drogówka, kto dopuscił takie cos do jazdy na drodze i jeszcze im prawka dozywotnio nie zabral ?!!!!o debilach sebixach w bmw i innych szrotach głownie zpy,zst zgl czy zpl nie wspomnę
2017-10-18 17:27:11
o
organy zawsze się przydadzą. pewnie była mocno nie używana sądząc po wieku. zawsze jest tak że na każdy metr kwadratowy asfaltu musi statystycznie przypadać jeden motocyklista. ja tam jestem za całkowitym zakazem używania motocykli w Polsce bo to sprzeczne jest z ochroną środowiska, klimatycznie niepraktyczne i amoralne wypinać d... na innych użytkowników drogi
2017-10-18 15:32:58
Ch. Eng.
Zakaz jazdy po mieście ścigaczami, qadami i crossowymi motorami. Wystarczy skuter 50cm a jeszcze lepiej elektryczny. Tym wszystkim co bronią motocyklistów przypomnę wypadek na Taczaka ścigaczem przeciął Malucha na pół, zabił siebie, pasażera i młodego w Maluchu. Wieczrem to po odgłosie silnika mozna poznać, będąc w domu, jak 40km/h po Szerokiej zapi....la.
2017-10-18 15:22:23
rob
pitu pitu i co moze to co niby robia ma uspawiedliwiac kaskaderskie zachowania na drogach????, wolne zarty
2017-10-18 15:11:03
Dd
Do tych którzy są przeciwni motocyklistą walinijcie się w łeb co wy wiecie o motocyklista ch jakby nie oni to wy nigdy byście się nie odważyli się pomóc .....oni oddają krew,organizują bale ,imprezy charytatywne ,robią paczki do domu dziecka ,uczą dzieci w szkolach pierwszej pomocy a wy co robicie z tych pięknych cudownych aut siedzicie i tylko oskarżacie niewinnych ludzi .zróbcie coś i wtedy pogadamy .
2017-10-18 13:41:55
and
Tam jest ograniczenie prędkości do 40 km na godzinę. jadąc z taka prędkością można zatrzymać się prawie w miejscu. jest to droga jednokierunkowa, Czy nie mógłby red. napisać nie zderzył się tylko x uderzył w tył jadącego y lub x uderzył w stojący y. do tego nie trzeba oświadczenia Policji.
2017-10-18 13:32:14
Ktoś
Połowa autorów tych komentarzy nadaje się do utylizacji... Panie "rob" weź sprawy w swoje łapy i zrób ze sobą porządek! Będzie jednego durnia mniej i więcej tlenu dla innych.
2017-10-18 13:16:18
Mrowka
Zobaczcie co wyprawiaja rowerzysci uwazaja ze maja pierwszenistwo wszedzie na ulicy ,na chodniku ioczywiscie w parku (ostatnio na ul Szerokiej tak pedzil ze wjechakl w toyoe ale byli mundurowi no i pan chyba pokryje koszty naprawy auta ) a tak na marginesie jezeli kozystaja zdrug publicznych to powinni miec OC
2017-10-18 12:55:13
rob
taaa nie wina motocyklistow???? HA!!! ha!!!! ha!!!! wolne zarty, wystarczy zobaczyc start ze swiatel kolo PZU, wyscigi na wyzwolenia by miec obraz tych "wariatow", czy to co wyrabiaja po polnocy w okolicach Walow Chrobrego.Nikt i nic mnie nie przekona ze sa to normalni ludzie to sa szalency na szalonych maszynach, zagrazaja sobie vide ten wypadek i innym uzytkownikom drog i piszym tez.I ciesze sie ogromnie, ze dzieki tej smierci kilka innych osob otrzyma organy i szanse na dalsze zycie.oby tak dalej
2017-10-18 12:28:42
Szowinistom STOP
Drogi Kurierze, apeluję o usuwanie szowinistycznych komentarzy, takich jak niejakiego Instruktora.
2017-10-18 08:56:11
Aga
Chyba Was trochę poniosło panowie...co ma piernik do wiatraka...zginęła młoda dziewczyna i to nie ze swojej winy....dajcie na luz, nie zawsze wina jest motocyklisty...znam to z własnego podwórka, mam w rodzinie kilkoro motocyklistów...mężczyzn i kobiet...mieli też wypadki, były też śmiertelne i to nie była wina motocyklisty tylko kierowców samochodu...i nie pieprzcie bzdur:(((wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich...bardzo mi przykro:(((
2017-10-18 08:54:16
rob
kobiety miejsce jest w kuchni, w kosciele i przy dzieciach
2017-10-18 08:26:13
rob
ooo! jednego dawcy nerek mniej a kilku normalnych chorych ma szanse na nowe zycie oby wiecej takich akcji
2017-10-18 08:25:07
Maria
Na takim odcinku zginęła??
2017-10-18 08:21:10
baba
Szanowni panowie sprawdźcie statystyki wypadkowe. Kto powoduje więcej wypadków. Trzeba być wyjątkowym bufonem pisząc takie bzdury. Co na to wasze kobiety?
2017-10-18 08:14:18
[*]
Baba na motorze nigdy nie wróży nic dobrego, ale to nie znaczy, że musiała ginąć. Motocykl nie zatrzymuje się prawie w miejscu, jak samochód, więc każda osoba nim kierująca musi to wkalkulować w swoją jazdę i przewidywać, w jakim obszarze się znajduje. Należy mieć nadzieję, że ta pani właśnie tak uczyniła. Choć nie ma się co oszukiwać - widział ktoś sportowy motor, który jeździ po Szczecinie zgodnie z przepisami? No, więc właśnie....
2017-10-18 06:58:35
Instruktor
Coraz więcej dziewczyn na motocyklach bo taka moda, bo tak jest cool! Nie potrafią jeździć autem a co dopiero motocyklem! Zastanówcie się kobiety gdzie tak naprawdę jest wasze miejsce!
2017-10-18 04:31:52
bo
Jedni i drudzy... jezdza jak "wariaci" !!
2017-10-18 01:21:59