wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Robią porządek ze źle parkującymi

Robią porządek ze źle parkującymi

Robią porządek ze źle parkującymi
Data publikacji: 2016-01-11 13:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:33
Wywietleń: 1886 94666

Szczecińskie służby mundurowe zabrały się za źle parkujących kierowców. Chcą intensywnymi działaniami kontrolnymi przypomnieć kierującym o zasadach parkowania w mieście. Zaczęli od szczecińskiego Podzamcza.

- To planowe działania - zapowiada Joanna Wojtach ze szczecińskiej straży miejskiej. - Nasze patrole i funkcjonariusze policji będą teraz pojawiali tam, gdzie szczecinianie najbardziej skarżą się na źle i niebezpiecznie zaparkowane samochody.

Wśród ulic które wskazują mieszkańcy Szczecina jest m.in. Jagiellońska, Wojciecha i Tkacka.

(ArR)

Fot. Mirosław Winconek 

Robią porządek ze źle parkującymi Robią porządek ze źle parkującymi

Komentarze

Brawo! gonić do ostatniego hołotę wśród kierowców.
Uszanowanie Drogówce i Straży Miejskiej. Szczególnie sprawdzajcie uprawnienia kierowców parkujących na miejscach dla inwalidów przy szpitalu na św Wojciecha. Tam są dopiero cwaniacy!
2016-01-11 14:20:56
przewodnik
Nareszcie!!!! wilokrotnie nie można było przejechać autokarem z turystami ,by zaparkować pod Trasą Zamkową. Tam jest kilka miejsc dla autobusów, też niestety regularnie zastawianych przez auta osobowe. Jakby nie było widać znaków pionowych i poziomych o przeznaczeniu tego miejsca.
2016-01-11 14:13:51
Edek
Na zdjęciu jedynym ktory źle zaparkował to jest radiowóz
2016-01-11 14:05:39
V
A ja się ponownie pytam! Gdzie są obiecane parkingowce?!
2016-01-11 13:48:08
barbara
A może Służby Mundurowe zechciałyby zauważyć, jaki jest stan chodników i jezdni (np oblodzone) i przekazać tę cenną wiadomość (odpłatnie...) Służbom odpowiedzialnym za ich odpowiednie utrzymanie?
2016-01-11 13:43:17
Oświecony Kurierze ( Jaśnie Oświecony ) k...
Nie przechodzi ci przez gardło, że to ulica ŚWIĘTEGO Wojciecha ?
2016-01-11 13:42:54
Mariusz
Nie można doprosić się straży miejskiej by pozacierała skandalicznie zaparkowane samochody przy ul.Broniewskiego. Przynajmniej co drugi miesiąc idę tam do lekarza i przejść nie można. Gdy zwracam uwagę kierowcom to śmieją się w twarz i nic sobie z tego nie robią. Świadomie łamią znak zakazu niepozwalający pieszym często bardzo chorym na skorzystanie z chodnika. Tam dwa razy dziennie powinno łowić się takich kierowców i to z cała surowością! Proszę o takie kontrole na tej ulicy co dziennie albo zmienić znaki drogowe. Dziękuje.
2016-01-11 13:40:48
Joozek
To jest efekt wprowadzenia strefy pod Wałami Chrobrego. Ciekawe ile przychodu ma Strefa z tamtejszych parkomatów ??? Czy w ogóle koszt ich postawienia się zwrócił ?
2016-01-11 13:40:19
Mila
powinni się w końcu ostro zabrać za kierowców aut osobowych, którzy notorycznie parkują swoje auta pod trasą zamkową na miejscu parkingowym dla autokarów. Pomimo wyraźnego oznaczenia BUS auta osobowe są tam zaparkowane skutecznie blokując autokary.
2016-01-11 13:38:06
parkowanie
Proszę zajechać na ulicę Podgórną , tak chodniki całkiem są zastawione.Następna to ul. Celna , koło przychodni , zastawione chodniki całkowicie , a także przy WOPR ,panowie parkują gdzie się da a pieszy chdzić musi ulicą . Dalej Heyki , tu to już paranoja .Mimo , że ulica jest szeroka to autobus komunikacji miejskiej się nie mieści .
2016-01-11 13:36:24
Ormo
Ale tam nie ma zakazu parkowania!
2016-01-11 13:32:28
w końcu
W kwadracie Jagiellońska Pocztowa Śmiałego, na chodnikach parkują samochody ciężarowe, a bramy są zastawiane non stop - ani straż miejska ani policja NIGDY nie interweniowali, zawsze mieli inne pilne sprawy. Dobrze, że w końcu ktoś pogonił towarzystwo do roboty
2016-01-11 13:30:16
MIc
Serdecznie zapraszam pod Szpital w Zdrojach oraz Wały Chrobrego.
2016-01-11 13:30:08
Prawnych metod mozna wprowadzic wiele...
A moze by tak wprowadzic takie prawo... ze jesli minimum 3 mandaty nie beda zaplacano to zakladac blokade na kola, by wlascicielowi pozostalo wpierw zaplacic wszystkie zlegle mandaty ! Inaczej, jesli auto nie zagraza bezpieczenstwu ruchu ( ! ) bedzie po 3 dobach odholowane na specjalny Parking ! Gdzie dodatkowo jeszcze doliczy sie koszta tak odholowania jak i koszta parkingu ! W skrajnych przypadkach Komornik powinien wystawic auto na licytacji... by moc jak najszybciej sciagnac niezaplacone zleglosci ! !
2016-01-11 13:28:54
Gargamel
ich patrole... na zdjęciu policja, w mieście policja, a nierobów jak zwykle nie widać! Jedną blokadę założyli i zadowoleni z siebie. Chodniki nieodśnieżone, połamać się można, a nieroby zamiast wlepiać za to mandaty grzeją tyłki w nowych radiowozach!
2016-01-11 13:23:23
ściema
strasznie dzisiaj straż miejska jest aktywna, czego to oni nie robią, a to piany uratowany a to lalka zdjęta z drzewa a to walka z parkowaniem, a kiedy sm wytłumaczy się artykułu o zamarzniętym psie?
2016-01-11 13:20:08
Jestem za
No ten srebrno niebieski to rzeczywiście skandalicznie zaparkował i zasługuje na solidny mandat.
2016-01-11 12:53:29
jan
Brawo.Dość buractwa i chamstwa w parkowaniu !!!
2016-01-11 12:46:48