czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu

Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu [GALERIA]

Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu
Data publikacji: 2016-10-15 17:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:58
Wywietleń: 598 161241

Dzieciaki bawiące się klockami przy ekspozycji mebli dziecięcych, warsztaty na których chętni odnawiają stare meble lub je postarzają, kurs szycia, a obok wszystko co jest konieczne, aby nasz dom czy mieszkanie wyglądało jak marzenie.

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich trwają 25. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz "Wszystko dla Domu". Na imprezę przy ul Struga w Szczecinie wstęp jest wolny. Wystawcy zaprasząja do godz. 18 w sobotę i od godz. 10 do 16 w niedzielę.

Nam spodobało się wiele rzeczy, m.in. stoisko firmy Mossa Terra, czyli "magiczny świat lasu zaklęty w szkle, natura uśpiona wśród mchów i paproci. Twój własny, zielony mikrokosmos". To po prostu rośliny zamkniete w szklanycdh naczyniach.

Warto zobaczyć co dzieje się podczas targowej imprezy na naszych zdjęciach i samemu wybrać się w niedzielę. (kl)

Fot.: Marek KLASA

Więcej nt targów przeczytasz tutaj

 

Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu Przyjdź na targi, wybierz coś dla domu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi