piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa

Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa

Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa
Data publikacji: 2017-06-30 17:32
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:34
Wywietleń: 205 273094

W piątkowe popołudnie (30 czerwca) znów utrudnienia i przestoje w komunikacji miejskiej w Szczecinie. A mogą być kolejne z powodu aury.

Gałęzie jednego z drzew, które rośnie na obrzeżach parku Stefana Żeromskiego, obłamały się i zatarasowały częściowo jezdnię, blokując ruch tramwajów na ul. Malczewskiego. Połamane gałęzie trzeba było usunąć.

Jak poinformował nas dyspozytor centrali ruchu ZDITM, kursujące tamtędy tramwaje linii 5 i 11 miały 20-minutowy przestój. Ruch wraca już do normy.

Natomiast nie wiadomo jeszcze, jak dużo czasu zajmie służbom udrażnianie zalanej ul. Szczawiowej w okolicach wiaduktu kolejowego. Teraz autobus linii 70 jeszcze tam kursuje, ale... Jak powiedział nam dyspozytor w centrali ruchu ZDiTM,  rozważane jest zamknięcie tego rejonu dla ruchu. Jeśli tak się stanie, to autobus linii 70 będzie wtedy dojeżdżał tylko do elektrociepłowni Pomorzany, tam zawracał, a następnie objazdem ulicami Budziszyńską i Mieszka I jechał dalej do Kamieńca.

(MIR)

Fot. Robert Stachnik, Elżbieta Kubowska

Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa Przestój na Malczewskiego, pod wodą wciąż Szczawiowa

Komentarze

bz
Floating steet już mamy
2017-06-30 22:57:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi