poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Politycy PO sadzą drzewa

Politycy PO sadzą drzewa [GALERIA]

Politycy PO sadzą drzewa
Data publikacji: 2017-03-21 17:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:13
Wywietleń: 1116 225672

„Cała Polska sadzi drzewa” - ogólnopolska akcja została we wtorek zainaugurowana także w Szczecinie.

Pierwszego Dnia Wiosny politycy PO chwycili za łopaty na terenie szpitala Zdroje. Przedsięwzięcie było wyrazem sprzeciwu wobec „lex Szyszko”, prawa, które na tyle zliberalizowało obowiązujące przepisy, że w kraju rozpoczęła się wycinka drzew na szeroką skalę. Na zdjęciu z łopatami: (od lewej) marszałek zachodniopomorski Olgierd Geblewicz, senator Tomasz Grodzki oraz poseł Norbert Obrycki. Sadzonkę trzyma szczeciński radny Łukasz Tyszler.

(masz)

Fot. Dariusz Gorajski

Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa Politycy PO sadzą drzewa

Komentarze

K
Patrząc na tak wspaniałą inicjatywę płaszczowo-garniturową muszę to skomentować w jedynie słuszny sposób - JA p..... ę!!! / b. przepraszam , ale cyrk -niestety ! /
2017-03-22 23:13:34
KzG
Skoro PIS pozwolił ciąć - to my sadzimy , skoro PIS dał 500 , to my zabierzemy itd??? DZIECI - BYLE NA ZŁOŚĆ , NA PRZEKÓR RODZICOM !
2017-03-22 22:54:02
@Remik
Faktycznie, te anemiczne łapki z łopatami robią wrażenie :))) Absolutnej niewiarygodności!
2017-03-22 22:41:20
Wiesiek
Oni są nieprawidłowo ubrani a gdzie maja rękawiczki Gdzie przepisy BHP ? sw. Magdaleno a gdzie ty byłaś przez te 8 lat ? Dlaczego nie była przy sadzeniu drzew ? Co robiłaś ? Do roboty.....
2017-03-22 11:44:43
gh
MI się podoba nowy trend strojów "do łopaty". A z ciekawości - ile tych drzew wsadzono?. Czy wzięto pod uwagę ich późniejszy wzrost i rozwój koron aby za kilka lat nie trzeba było usuwać ze względu na korzenie mogące uszkadzać fundamenty, instalacje, czy choćby konary i liście zacieniające okna
2017-03-22 10:38:36
socha
8 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ ,A TERAZ CO NIE MACIE CO ROBIĆ PANOWIE PANIE TEŻ , DAM WAM ZAJĘCIE POSPRZĄTANIE GARAŻOWISKA ZA TORAMI NA ULICY PRZELOTOWEJ ZBLIK WAM PODZIEKUJE.....JA TEŻ
2017-03-22 10:36:16
LOLO
Zobacz synku tak wygladają debile!!!
2017-03-22 09:42:39
Bizon
Aten co dostal czerwony szpadel to chyba jakis zasluzony dla Partyjnej Propagandy Ciekawe czy te drzewka kupili za prywatne zlotowki czy z kasy PO
2017-03-22 08:47:36
tree
Śmiejecie się, a potem jak dziennikarz spyta, co zrobił dla szpitala siódmy, a obecnie pierwszy dyrektor, to już będzie wiedział, co ma odpowiedzieć: "posadziłem drzewa"! Każdy robi, co umie - niektórzy pokazówki i wrzutki medialne mają we krwi.
2017-03-22 07:17:48
małpki
Im kultura niższa to naśladownictwo większe. No proszę jaka pokazówka. Wstydu nie macie. Czas zejść ze scency. Dość teatru.naród was rozliczy towarzysze.
2017-03-22 01:44:54
Remik
No nie wierzę. Taki Olgierd czy Norbert są w stanie utrzymać łopatę w swoich cherlawych rączkach! Jestem pod wrażeniem. Jeszcze zaczną pompki robić publicznie jak prezydent.
2017-03-21 23:08:59
Jarun
Łopaty nówki nie śmigane...dobrze, że posadzili "zielonym do góry" :-) Ten z zielonym szpadlem (po polsku -rydlem) to nie potrafi prawidłowo trzymać...trzyma nachwytem...nierób -od razu widać. Zapytano kiedyś Lenina czy sprzedawać sznurek kapitalistom. -Sprzedajmy im sznurek a potem ich na tym sznurze powiesimy -odrzekł Ilicz. Ja bym jednak Antkowi nie dowierzał i drzewa ścinał, bo Antoni jest jak krokodyl i nie wiadomo jak otworzy paszczę czy się uśmiecha, czy chce ciebie pożreć.
2017-03-21 23:03:53
@Magdalena
Pozdrawiam ciebie i twoich kumpli z PO. Podobno partii liberalnej(?). Przypomnę, bo pewnie sprawując dzień w dzień obowiązki opozycji totalnej umknęło wam, że ustawa przyjęta z inicjatywy grupy posłów PiS przywróciła prywatnym właścicielom gruntów prawo władania swoją własnością. Słuszne, dawno oczekiwane, wolnościowe podejście, które znosi niewolnictwo właściciela wobec drzewa i krzaczora. Konsekwentne stosowanie tej ustawy spowoduje w przyszłości duży wzrost nasadzeń, bo właściciele terenów przestaną obawiać się własnych drzew. Stanie się w sposób naturalny, bez organizowania jednodniowego lansu. Magdaleno jakie jeszcze obostrzenia, nakazy i ograniczenia prawa własności szykuje partia twoich kumpli z PO?
2017-03-21 22:30:34
Wawrzek
Takimi sadzeniami drzew za czasów minionych zapaskudzono wiele miast, wsi i zniszczono krajobrazy. Posadzono bardzo dużo Topól -zaśmiecających w czasie kwitnienia przestrzeń ze czasem nie ma czym oddychać, posadzono w miastach głogi szwedzkie pod którymi nie ma kto sprzątać ptasiego guana a chodniki i alejki trzeba z daleka omijać. Tu widać znowu głupotę tzw. polityków- sadzeniem drzew powinni zajmować się Dendrolodzy i Architekci zielonej architektury. Nadal nie uczymy się na błędach
2017-03-21 22:27:49
Garguś
sadźcie, sadźcie, przyjdzie minister i wytnie
2017-03-21 21:44:55
kłody
To Jacek im nie powiedział, że ten gatunek nie liczy się do dopłat? Dobrze, że chociaż był tam dyrektor placówki, na której terenie sadzono, bo jeszcze oskarżonoby o samowolkę.
2017-03-21 21:33:03
środkowy Gierek
i "obywatelski czyn społeczny", ale popieram akcję. Nie można było od tak zaczynać od 25 października "wiadomego roku"?
2017-03-21 21:28:25
Ktoś
I właśnie do tego się nadajecie.
2017-03-21 20:04:11
Magdalena
Pozdrawiam PO. Bardzo dobra inicjatywa. Trzeba wiele lat aby Polska odbudowa się po szkodliwej '' dobrej zmianie''. Niestety trzeba nasadzic tysiące drzew bo ta katastrofalne ustawa spowodowała wielkie spustoszenie.
2017-03-21 19:26:29
Tak trzymać!
Szkoda, że to tylko akcja na pokaz. Ci panowie za swoje szkodnictwo powinni do końca życia pokutować przy łopacie.
2017-03-21 19:22:37
Jan Glowacki
I juz tak powinno zostac. Doskonala ekipa ,nadajaca sie do takich prac.Do lopat panowie,do lopat do konca zycia. Powodzenia !
2017-03-21 19:05:58
Nareszcie
Po 8 latach rządzenia nic nierobienia nareszcie ta partyjka coś pożytecznego zrobiła ... długo to trwało.
2017-03-21 18:54:47