sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > PiS-Packi w akcji

PiS-Packi w akcji

PiS-Packi w akcji
Data publikacji: 2015-10-15 14:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 1053 28727

Na ostatniej prostej przed wyborami partia Jarosława Kaczyńskiego jeszcze bardziej mobilizuje swoje szeregi. Do gry wkraczają PiS-Packi. To broń, która ma pomóc w przekonaniu jak największej liczby Polaków, by 25 października głosowali na PiS.

- Ostatnie dni przed wyborami, to czas, kiedy decyduję podejmują wyborcy dotąd niezdecydowani. Namawiamy ich, by wsparli PiS. Chodźcie z nami! - mówi poseł Leszek Dobrzyński, „dwójka” na szczecińskiej liście PiS do Sejmu.

I prezentuje kopertę z dużym napisem „#DAMYRADĘ”. To PiS-Pack, który zawiera pakiet materiałów dla wolontariuszy.

- W pakiecie znajdziemy syntetycznie ujęty plan dobrej zmiany - mówi Artur Szałabawka, przewodniczący Rady Miasta Szczecina, który z trzeciego miejsca na liście PiS walczy o mandat poselski.

- Jest to zestaw prawdziwego wolontariusz PiS - podkreśla Dobrzyński.

Do naszego regionu trafiło kilkanaście tysięcy kopert. Znajdziemy w nich m.in. ulotki z podstawowymi hasłami programowymi i  plakietki wyborcze. PiS-Pack to zarówno źródło informacji, jak i element motywujący sympatyków partii Jarosława Kaczyńskiego do pracy, a więc zachęcenia jak największej liczby osób do popierania PiS.

- Pierwszy raz widzę tak ciężko pracujących kandydatów PiS. Aż tak dużego zaangażowania jeszcze nie było. Wszyscy bardzo się starają - mówi poseł Dobrzyński.

- Potwierdzam olbrzymie zaangażowanie, poświęcenie i wolę zwycięstwa - wtóruje Kazimierz Drzazga, kandydat na senatora w okręgu szczecińsko-polickim. - Poza tym bardzo pomaga nam Platforma Obywatelska, wymienię choćby hucpę z oddaniem gazoportu . ©℗

Test i fot. (masz)

Od lewej: Kazimierz Drzazga, Leszek Dobrzyński oraz Artur Szałabawka

 

Komentarze

esses
Pis doprowadzi do zapasci cywilizacyjnej Polski
2015-12-23 23:50:06
solid
Rzeczą ważną jest to, że Szczecin po 1989 roku został przejęty przez wąską grupę klanów rodzinnych. Jednym z takich klanów jest klan Szałabawko-Masłowskich. To klan żyjący z polityki, a więc z naszym podatków od 1998 roku, od kiedy to mama Artura Szałabawki -Mirosława Masłowska – radna Szczecina (1998-2005), posłanka PiS w latach 2005 – 2010- niczego dobrego dla Szczecina nie zrobiła. Zadbała wyłącznie o karierę własną i zadbała o namaszczenie synka Artura, żeby rodzinnego biznesu pilnował. Artur Szałabawka oprócz tego, ze parokrotnie zasiniał medialnie namiętnie chcąc zlikwidować pomniki rosyjskich żołnierzy, i nieco przy stadionie – niczego poważnego , jak sprawy gospodarcze,na czele ze stocznią na czele klan Szałabawki niczego nie zrobił. Jestem więc pewny, że Szałabawce chodzi li tylko własną karierę. Żeby dalej na koszt podatników dostatnio żyć. Po owocach poznaliśmy go/ich.
2015-10-16 18:45:19
Gienio
Chcialem przypomniec, ze Szalabawka (nr 3 z pisu) to ten, ktory chcial podniesc czynsze w mieszkaniach kwaterunkowych o 500%. Teraz jak sie dorwa do wladzy, to zrobia wszystko, a glupi narod bedzie plakal. Niestety bedzie jak zawsze za pozno. Jak ktos wierzy, ze za PiSu znikna kolejki do lekarzy, nie bedzie smieciowek, a kazdy dostanie wille z basenem i co najmniej Mercedesa, to zycze mu wszystkiego dobrego z reka w nocniku.
2015-10-15 16:41:35
Hetman
Zdelegalizować "pis" !
2015-10-15 15:48:30
Czytacz
A ja myślałem, że chodzi o PACKI na - nomen omen - muchy!
2015-10-15 15:19:40
nie wierzylem ze tak bedzie
zawsze glosowałem na PO ale teraz widzę ze zostałem zmanipulowany przez mass media.Poczytałem wiele z poza głównego nurtu porównałem z rzeczywistością i z ręką na sercu mówię ze dałem się zmanipulować lewactwu. Daje kredyt zaufania i głosuję na PiS... dlaczego? a no głownie dlatego bo nie chcecie napływu z Syrii niepewnych imigrantów... ale i patrzycie na wiele inych spraw trzeźwo.. Dostajecie kredyt zaufania Panowie z PiSu...
2015-10-15 14:54:06
pimpek11
PO- 8 LAT-3MIL POLAKOW NA SMIECIOWKACH,KOLEJKA DO SPACJALISTY NAWET 2 LATA,AUTOSTRADY KTORE MIALY BYC GOTOWE NA EURO NIE SKONCZONE! DLUG 3 KROTNIE W GORE!!!STOCZNIE ZAMKNIETE HUTY ZAMKNIETE,TERAZ OBIECUJA GRUSZKI NA WIERZBIE!!!!!
2015-10-15 14:30:11
ble ble
Piś wytoczył ciężkie działa. Łączna waga tych kandydatów, spasionych na naszych podatkach, pasuje do wiersza Tuwima "Lokomotywa".
2015-10-15 12:35:44