wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Okradli strażaków, którzy nieśli pomoc

Okradli strażaków, którzy nieśli pomoc

Okradli strażaków, którzy nieśli pomoc
Data publikacji: 2017-03-27 21:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:14
Wywietleń: 157 228490

Kiedy barlineccy strażacy ochotnicy pomagali kierowcy ciężarowego samochodu po wypadku, ktoś ich okradł.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze Barlinek – Rychnów. Jadący nią samochód ciężarowy z ładunkiem wywrócił się. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z Barlinka. Od razu przystąpili do zabezpieczenia miejsca wypadku i drogi, która do niego prowadziła. Na jednym z zakrętów ustawili odblaskowe pachołki. Po kilkugodzinnej akcji okazało się, że pachołków nie ma. Ktoś je strażakom ukradł. Jest i dobre zakończenie tego zdarzenia. Jeden z barlineckich przedsiębiorców zaoferował się, że zakupi dla strażaków tyle pachołków, ile zostało ukradzionych. ©℗

J. SŁOMKA

Fot. OSP Barlinek

Komentarze

@Emigrant
O Owsiaku tu nic nie było, tylko o PiS i św. Augustynie, którego PiS nie lubi.
2017-03-28 10:39:55
re: Emigrant
To właśnie przez zabory, nie ma w Nas poczucia wspólnoty i skaczemy sobie do gardeł, a największe miernoty obrażają innych Polaków w poczuciu własnej wyższości. To okupanci wmówili niektórym, że polskie jest gorsze. Potrzebujemy pozytywistycznej pracy u podstaw aby to zmienić, zamiast się wzajemnie obrażać i oskarżać. Poznałeś wielki świat, to teraz wracaj i przyłącz się do naprawiania Polski i Polaków, byśmy byli wreszcie silnym i zjednoczonym społeczeństwem.
2017-03-28 10:09:52
Emigrant
Czasem, czytając komentarze cieszę sie że opuściłem ten krak. Ludzie, na oczy się nie widzieli a gotowi "iść na noże". To co zrobili ci złodzieje jest karygodne, ale co ma wspólnego z tym Owsiak i PiS. Dlaczego w tym kraju za każde wydarzenie obwinia sie Tuska albo Kaczyńskiego. Może potrzeba nowych zaborów aby znów Polacy przejrzeli na oczy i zrozumieli że są jednym narodem i wspólnie ponoszą odpowiedzialność za to co tam sie dzieje. Pomyślności i pogody ducha życzę Państwu!
2017-03-28 09:29:41
ty
333 ty tèpaku!!! Zal d...e sciska WIEKA GLOWO? ZE TY NIE UMIESZ SPLODZIC DZIECI TO INNYM ZALUKESZ? A MOZE TY Z MACIAREWICZÓW WOLISZ TAKICH MISIEWICZÓW!!!???
2017-03-28 08:09:37
@ghh
Przy każdej okazji musisz się czepiać świętego Augustyna? Rozumiem, że można być antyklerykałem, ale ten święty akurat, który tak wielką wagę przykładał do czynienia dobra, z okradaniem strażaków na pewno nie miał nic wspólnego.
2017-03-28 07:27:45
ghh
Do tego prowadzi hasło: Róbta, co chceta.
2017-03-27 23:26:08
333
Zapewne sprawcy to typowe prawactwo socjalne z okolicznej wsi spod znaku pincet plus bezzebna tipsiaria i do tego sebix wyklety w t-shirta zaklety, kradl bo to panstwowe czyli jego wiec mogl ,oczywiscie na wosp nie daje, ale kleczy co tydzien