poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Odurzony kierowca wiózł narkotyki

Odurzony kierowca wiózł narkotyki (akt. 1)

Odurzony kierowca wiózł narkotyki
Data publikacji: 2016-01-26 09:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:34
Wywietleń: 1067 110631

Zamiast prawa jazdy miał przy sobie marihuanę. I na haju kierował autem, mimo sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Była „fantazja" - teraz dla 34-letniego szczecinianina jest czekanie na karę.


Rutynowa kontrola drogowa w Płoni. I Subaru niepewnie jadące ul. Balińskiego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP zatrzymali jego kierowcę. 

- Młody mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy i od razu przyznał, że zostało zatrzymane przez policję - informuje asp. Marta Kucharska z KMP w Szczecinie.

Potem było jeszcze gorzej. Policjanci przebadali kierowcę narkotestem. Potwierdzili, że 34-latek był pod wpływem substancji odurzającej. Co więcej, ujawnili przy nim prawie 6 gramów marihuany. 

- Mężczyźnie pobrano krew do badań oraz zatrzymano - dodaje asp. Marta Kucharska. - Jego samochód został odholowany na jego koszt. Dalsze czynności wobec kierującego prowadzili policjanci z Dąbia, którzy przedstawili 34-latkowi zarzut kierowania pod wpływem środków działających. Mężczyzna odpowie także za prowadzenie pojazdu mimo orzeczonego przez sąd zakazu, a także za posiadanie środków prawem zakazanych.

(an)

Fot. Robert STACHNIK 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi