środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nielegalna uprawa na werandzie

Nielegalna uprawa na werandzie

Nielegalna uprawa na werandzie
Data publikacji: 2016-07-19 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 126 144792

3 lata więzienia grożą 25-letniemu mężczyźnie, na którego posesji kryminalni z koszalińskiej komendy policji zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Największe krzewy miały ponad półtora metra wysokości.

Mundurowi sprawdzali sygnał, że mieszkaniec Koszalina w przydomowej werandzie na swej posesji uprawia krzewy konopi indyjskich. Policjanci nie tylko odkryli 14 zakazanych roślin, bo w trakcie ich doglądania zastali zaskoczonego ich wizytą właściciela plantacji.

Zatrzymany 25-latek samodzielnie przygotował miejsce do optymalnych warunków uprawiania krzewów. Zorganizował specjalne oświetlenie i urządzenia, jak wentylatory, zraszacze i odczynniki służące do hodowli konopi.

Działający wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut, który grozi mu karą do 3 lat pozbawienia wolności. ©℗

(m)

Fot. arch. Policji

Komentarze

nie grajcie w zielone
Dlaczego coś nielegalnego, uzależniającego i niekorzystnie wpływającego na organizm człowieka, jest przez niektóre osoby tak mocno pożądane - może to ktoś logicznie wytłumaczyć? Oczywiście nie wspominając o tzw. "leczniczej marihuanie", czy oleju.
2016-07-19 13:58:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje