poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Niebezpiecznie na drogach

Niebezpiecznie na drogach

Niebezpiecznie na drogach
Data publikacji: 2016-02-07 10:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:35
Wywietleń: 979 116074

W ciągu ostatniej doby na drogach naszego województwa doszło pięciu wypadków drogowych, w których niestety trzy osoby poniosły śmierć a dwie zostały ranne. Mimo ciągłych ostrzeżeń i policyjnych apeli o rozwagę, uczestnicy ruchu drogowego nie zawsze przestrzegają podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w powiecie białogardzkim, w Szczecinie oraz powiecie świdwińskim.

W sobotę po północy na trasie Stanomino-Białogard 36-letni mężczyzna kierujący daewoo lanos na luku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, mężczyzna zmarł.

Przed godziną 7 w Szczecinie na ul. Floriana Krygiera kierujący seatem na przejściu dla pieszych potrącił 63-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu. 30-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali prawo jazdy i pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wczoraj popołudniu w powiecie świdwińskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-latek jadący motocyklem marki BMW, na mokrej nawierzchni prawdopodobnie nie zapanował nad motorem, wpadł do rowu i kilkakrotnie „koziołkował”. W wyniku tego zdarzenia niestety motocyklista zmarł.

Fot. R.PAKIESER (arch.)

Komentarze

rew.ra
Rodzinę tragicznie zmarłego w Szczecinie Pana bardzo proszę o kontakt a-rejnin@o2.pl
2016-02-08 08:59:33

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi