wtorek, 22 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Parking w alejce

NAPISZ DO NAS. Parking w alejce

NAPISZ DO NAS. Parking w alejce
Data publikacji: 2016-11-11 08:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:01
Wywietleń: 1158 169344

- Wydawało mi się, że już wszystko jeżeli chodzi o parkowanie w Szczecinie widziałem. No ale niestety ten chyba przebił wszystkich. Zaparkował na alejce parkowej - napisał do nas Internauta pan Jan.  

Chodzi o park przy ul. Gorkiego. Zdaniem Internauty Straż Miejska powinna tu zaglądać częściej zwłaszcza w weekendy, kiedy studenci pobliskiej Uczelni maja zajęcia. Parkowanie na przejściach na pieszych, trawnikach to norma. 

!TA INFORMACJA ZOSTAŁA DO NAS PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

Komentarze

edek
Ja nie kapuję. Ja noszę gwóźdź.
2016-11-12 10:53:53
najlepiej zakapowac
jednak okres powojennej Polski nadal w was siedzi, niedlugo bedziecie kapowac na swoja rodzine ze ma zwiazki z wolna Polska. Wstyd. Po to wydajecie pieniadze na sluzby porzadkowe zeby one ruszyly swoje smierdzace tylki i strozowaly. Nie lepiej bylo siedziec w aucie i pilnowac kamery. A teraz jak juz nie moga to nic nie robia a pieniadze biora te same.
2016-11-11 15:46:07
kapusie
wy smierdzacy kapusie nadajecie sie do UB, NKWD, SB a tak wlasciwie jestescie jak obywatele Korei Polnocnej. KAPUSIE.
2016-11-11 15:41:05
Piotr
Można mu naskoczyć
2016-11-11 13:52:53
miejski łazęga
Ja kiedyś też tak zaparkowałem.I wiecie co zastałem po przyjściu do auta-? miałem 4x kapcia.Jakiś strażnik przyrody pozbawił moje oponki powietrza.Teraz zawsze o tym pamiętam i nie blokuję już ani wjazdów-wyjazdów na posesje ani parkowych duktów.Parkuję w zgodzie z przepisami i zdrowym rozsądkiem.Bravo JA
2016-11-11 11:43:50
kiero
To nie jest alejka spacerowa tylko droga !!
2016-11-11 11:02:08
Gargamel
Ostatnio straż miejska pokazała co potrafi odmawiająć przyjęcia zgłoszenia od jakiegoś radnego bo "zdjęcie to nie dowód". Czy Szczecin musi utrzymywać tą służbę? Odkąd zabrali im fotoradary nie robią już absolutnie nic. Byle 8h odpękać w radiowozie i do domu.
2016-11-11 10:23:33
Celica
Ja ktoś ma takie super sportowe auto to może.
2016-11-11 10:08:01
gosc
Zapraszam na ulice Zofii Nałkowskiej 7 na osiedlu Majowe. Cały piękny trawnik rozjechany przez samochody
2016-11-11 09:57:54
Daj chłopu zegarek a chamowi auto.
.
2016-11-11 08:48:07
mieszkaniec
Straż powinna a tego nie robi, kiedyś wykonali "akcję" i założyli blokady na koła autom, które stały albo na albo bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Jeśli takie auto zagraża bezpieczeństwu pieszych, to należy panie i panowie strażnicy takie auto ODHOLOWAĆ a nie blokować, żeby dalej takie niebezpieczeństwo stwarzało.
2016-11-11 08:36:20