czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Na lepsze

Na lepsze

Na lepsze
Data publikacji: 2017-06-16 09:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:33
Wywietleń: 1763 268908

Szczecin się zmienia na lepsze? Na pl. Lotników - właśnie teraz - na pewno. Już stoją cztery efektowne kwietniki, zwane lodami, z begoniami. Są wymieniane zniszczone drewniane elementy siedzisk na nowe. Będzie gdzie przysiąść i odpocząć: nie tylko w czas nadchodzących upałów.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Na lepsze

Komentarze

Miejski Łazęga
O tak,coś w naszym mieście od pewnego czasu drgnęło i miasto po takim inwestycyjnym zastoju,letargu,budzi się.Jeszcze kilka lat wstecz,był ponurym obskurnym upadającym miastem-takim miastem "na wymarciu" Dzisiaj widać że od tego czasu sporo zmieniło się na lepsze,że władze w końcu zaczęły w miasto inwestować,upiększać i tworzyć je na miarę tych jakie oglądamy na zachodzie.Ile razy jestem w Berlinie,z podziwu nie mogę wyjść jaką tam uwagę przywiązuje się do wyglądu,do rozbudowy i tego by było przyjazne mieszkańcom.Tym miastem po prostu chce się oddychać-to miasto ciągle non stop jest "w budowie" Niech Szczecin też tak mądrze pięknieje bo nowe,młode pokolenie ma swoje wymagania i wizje jak powinno wyglądać miasto XXII+ wieku.Sporo dobrego władze zrobiły i mam nadzieję,że ten trend zostanie podtrzymany bo Szczecin to Nasza wizytówka tu na ziemiach zachodnich.
2017-06-16 10:22:18
Miś na Miarę
Te cztery toporne "głowy cukru" to się nazywa "Szczecin zmienia się na lepsze"? jak się Szczecin odbuduje po zniszczeniach wojennych i dewastacjach rządzących ostatnio ekip, zobaczymy, czy się zmienia. Na razie to przykrywanie niechlujstwa makatkami za dychę.
2017-06-16 09:51:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje