piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Na lepsze

Na lepsze

Na lepsze
Data publikacji: 2017-06-16 09:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:33
Wywietleń: 1709 268908

Szczecin się zmienia na lepsze? Na pl. Lotników - właśnie teraz - na pewno. Już stoją cztery efektowne kwietniki, zwane lodami, z begoniami. Są wymieniane zniszczone drewniane elementy siedzisk na nowe. Będzie gdzie przysiąść i odpocząć: nie tylko w czas nadchodzących upałów.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Na lepsze

Komentarze

Miejski Łazęga
O tak,coś w naszym mieście od pewnego czasu drgnęło i miasto po takim inwestycyjnym zastoju,letargu,budzi się.Jeszcze kilka lat wstecz,był ponurym obskurnym upadającym miastem-takim miastem "na wymarciu" Dzisiaj widać że od tego czasu sporo zmieniło się na lepsze,że władze w końcu zaczęły w miasto inwestować,upiększać i tworzyć je na miarę tych jakie oglądamy na zachodzie.Ile razy jestem w Berlinie,z podziwu nie mogę wyjść jaką tam uwagę przywiązuje się do wyglądu,do rozbudowy i tego by było przyjazne mieszkańcom.Tym miastem po prostu chce się oddychać-to miasto ciągle non stop jest "w budowie" Niech Szczecin też tak mądrze pięknieje bo nowe,młode pokolenie ma swoje wymagania i wizje jak powinno wyglądać miasto XXII+ wieku.Sporo dobrego władze zrobiły i mam nadzieję,że ten trend zostanie podtrzymany bo Szczecin to Nasza wizytówka tu na ziemiach zachodnich.
2017-06-16 10:22:18
Miś na Miarę
Te cztery toporne "głowy cukru" to się nazywa "Szczecin zmienia się na lepsze"? jak się Szczecin odbuduje po zniszczeniach wojennych i dewastacjach rządzących ostatnio ekip, zobaczymy, czy się zmienia. Na razie to przykrywanie niechlujstwa makatkami za dychę.
2017-06-16 09:51:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi