sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Mundurowi uratowali desperata

Mundurowi uratowali desperata

Mundurowi uratowali desperata
Data publikacji: 2017-06-21 09:27
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:33
Wywietleń: 957 271580

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Chociwlu uratowali mężczyznę, który usiłował popełnić samobójstwo. Mundurowi w ostatniej chwili przecięli pętle przywiązane do szyi 56-latka. 

Dyżurny straży pożarnej otrzymał telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który oświadczył, że idzie popełnić samobójstwo. Informacja natychmiast została przekazana będącemu w rejonie patrolowi z Chociwla. 

– Mundurowi, którzy dotarli pod wskazany adres na terenie gminy Marianowo dostrzegli wielorodzinny budynek, w którym jak się okazało nie zamieszkiwała osoba mogąca mieć takie zamiary. Jednak szybka lustracja terenu i analiza podobnych zdarzeń doprowadziła policjantów do wytypowanego mężczyzny, który już wcześniej miał próby samobójcze. 56-latek z przywiązanymi do szyi pętlami znajdował się za pobliskimi zabudowaniami – poinformował podkom. Łukasz Famulski. 

Funkcjonariusze odcięli sznury i wezwali na miejsce załogę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. Szczęśliwie 56-latkowi nic się nie stało. 
(p)
Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

do Jan
Nie rozumiem - czepia się Pan że Policja tam pojechała zamiast.... no właśnie - mamy jakieś pogotowie psychologiczne? Człowiek zadzwonił na Policję i ta przyjechała. I uratowała człowieka. I super !!!
2017-06-22 21:30:04
Jan
To ja się pytam który paragraf naruszył ten domniemany smobójca, że zaiterweniowały służby??? Nie ma takiego paragrafu - zatem ten człowiek czynu zabronionego nie miał zamiaru popełnić.(Pomijając fakt, że jesli ktoś informuje o próbie samobójczej, to w ten sposób chce zwrócić uwagę na swoje problemy, niż czynu tego dokonać)
2017-06-21 13:26:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi