sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Młodzi duchem

Młodzi duchem [GALERIA]

Młodzi duchem
Data publikacji: 2017-10-03 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-17 15:23
Wywietleń: 580 294877

Powiedzieć o nich seniorzy, to niemal jak popełnić faux pas, chociaż ani trochę się nie obrażą. O kim mowa? O uczestnikach Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy we wtorek (3 października) uroczyście zainaugurowali nowy rok akademicki.

Od początku (2010 r.) placówkę patronatem naukowym objął Uniwersytet Szczeciński. We wtorek prof. US dr hab. Jerzy Madejski podkreślił, że UTW łatwo założyć, ale trudniej utrzymać i rozwijać. W Gryfinie udaje się to znakomicie – w pierwszym roku funkcjonowania uniwersytet liczył 50 osób, teraz to już niemal 200-osobowa prężna grupa. Podczas inauguracji dokonano aktu immatrykulacji nowych słuchaczy.

Studenci GUTW aktywnie działają w kilkunastu sekcjach, wyjeżdżają na wycieczki, występują na scenie, fotografują, malują, organizują wystawy, biorą udział w licznych projektach. Młodzi duchem, otwarci na wiele propozycji, na które wcześniej brakowało czasu albo... odwagi. Cieszą się ze swojego towarzystwa, a podczas wspólnych spotkań ładują baterie na wiele dni.

Tekst i fot. (akme)

Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem Młodzi duchem

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi