piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kto parkuje i nie patrzy na znaki...

Kto parkuje i nie patrzy na znaki...

Kto parkuje i nie patrzy na znaki...
Data publikacji: 2016-05-04 10:10
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:43
Wywietleń: 581 132216

Od początku maja na zjeździe i w wjeździe na Trasę Zamkową w okolicach Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie stoją nowe znaki drogowe. Zakazują one parkowania wzdłuż drogi. Kto parkował w środę „na pamięć" ma problem. Od rana patrol Straży Miejskiej przy wsparciu lawety robił porządki. Może taka stanowczość służb nauczy kierowców przestrzegania przepisów.

(sz)

Fot. Artur RATUSZYŃSKI

Komentarze

Laweta
Czy tego typu laweta nie uszkodzi systemu hamulca postojowego w samochodach?
2016-05-05 08:50:12
xxx
I bardzo dobrze
2016-05-04 17:47:19
czyt
Holowanie- to jeden problem. Drugim jest parkowanie. Zlikwidowano kolejne miejsca parkingowe nie dając kierowcom nic w zamian. Dlaczego przy okazji nie zlikwidowano pod Trasą Zamkową parkingu dla sądu? Niech święte krowy dają przykład i jeżdżą komunikacją miejską, bo czy każdy sędzia musi mieć darmowe miejsce parkingowe? Nie sądzę. W tym kraju nic się nie zmienia jak byli równi i równiejsi tak dalej są. P.S. Na jakiej zasadzie sąd zajmuje parking pod Trasą Zamkową i kto za to płaci (o ile w ogóle płaci)?
2016-05-04 14:39:59
ZDiTM
Panie Prezydencie - Laweta ZDiTM-u czy prywatna i widać ..... prywatna. Kto tu robi kasę.Może tego matoła Frankowskiego posadzić za ...... to wybitny gł.specjalista tego zarządu.
2016-05-04 13:51:15
???
Dlaczego nie jest to laweta ZDiTM-u?
2016-05-04 13:30:27
do " tak nie " - polecam szpital specjalistyczny przy ul Broniewskiego.
a przedtem zobacz hołotę parkującą bez uprawnień na miejscach dla niepełnosprawnych i na polach martwych uniemożliwiają szybki wjazd czy wyjazd karetki PR pod Izbę Przyjęć i Intensywną Terapię (św. Wojciecha). Mądrusiu.
2016-05-04 12:14:23
@
Tylko i wyłącznie , brak pieniędzy w UM i zajecia dla SM. Podobnie jak fotoradarami. Umowa i za każde z holowane auto działka dla magistratu. Tak sie napędza biznes. Jakoś w drugą stronę to w tym kraju "prawo" nie działa. Dziwny kraj , dziwne prawo.
2016-05-04 12:08:54
wata
Referendum lokalne o odwołać tę miejską kato-bandę
2016-05-04 11:49:26
tak tylko
Nie, abym popierał wręcz chamskie parkowanie gdzie się da i jak się da, ale jest tylko jedno WIELKIKE ale. Miejsc parkingowych w mieście nie przybywa, a ubywa. Czasy poprzedniej "czerwonej" epoki się skończyły, a samochód jest dobrem powszednim, a nie luksusowym. Rządzący postyropianowce tego w ogóle nie przewidzieli. Pedałować do pracy to se może bezdzietny singiel i też po takiej przejażdżce nie wiadomo, czy jego stan będzie stosowny do pełniących obowiązków. A KM jest zbyt dużą stratą czasu do czasu przemieszczenia się samochodem z punktu A do punktu B.
2016-05-04 11:24:26
tak nie
Zwłaszcza do szpitala każdy przyjeżdża dla zabawy. To moje ulubiona rozrywka: jak się nudzę to jadę do szpitala i daję sobie coś wyciąć.
2016-05-04 11:01:29
Karta rowerowa.
Obowiązkowa karta rowerowa dla kierowców! To taki modny temat ostatnio. Rozwiąże to wszystkie problemy na ulicach i nikt już nie będzie parkował tam, gdzie nie powienien.
2016-05-04 10:36:48
I bardzo dobrze !! Gonić hołotę. Zajrzyjcie przed Szpital Dziec. na św. Wojciecha !!!
.
2016-05-04 10:16:53
m
brak pieniedzy w um