niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kolorowy dym na początek (galeria)

Kolorowy dym na początek (galeria)

Kolorowy dym na początek (galeria)
Data publikacji: 2015-08-07 20:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:24
Wywietleń: 1671 8671

Już po raz ósmy rozpoczął się w Szczecinie Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic 2015 oraz towarzyszący mu Szczecin Music Live i zmagania strażaków European Firefighter Combat Challenge. Po raz pierwszy za to w trakcie festiwalu zaplanowano Baltic Polonez Cup Race.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na szczecinian i gości. Będą bowiem też Międzynarodowe Regaty Wioślarskie, Wyścigi Smoczych Łodzi, turniej piłki ręcznej Baltic Summer Cup. 

Pokazy fajerwerków rozpoczną się już w piątek o godz. 22.10 - pierwsza zaprezentuje się na firma Hanwha z Korei Południowej, natomiast o godz. 22.40 zobaczymy show Hiszpanów z Pyrotecnia Zaragozana. W sobotę o godz. 22:30 Fire Event z Luxemburga, a o godz. 23.15 w pokazie specjalnym organizator, czyli firma SUREX.

Swoją nagrodę przyzna także publiczność, głosować będzie można wysyłając sms-y.

Otwarcie Festiwalu nastąpiło o godz. 20, kiedy to zaprezentowano jedyne w swoim rodzaju widowisko – Pirotechnikę dzienna, czyli pokazy kolorowego dymu.
 
Fot. D. Gorajski

Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria) Kolorowy dym na początek (galeria)

Komentarze

Dymek Dyzio
Ciekawe. Teraz nowa marina jest zadymiona na kolorowo?
2015-08-07 19:47:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi