wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Jak być rodzicem

Jak być rodzicem

Jak być rodzicem
Data publikacji: 2017-04-28 08:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:28
Wywietleń: 188 248482

Rodziny, które mają poważne trudności opiekuńczo-wychowawcze i wymagają wsparcia, biorą udział w cyklu warsztatów organizowanych przez szczeciński Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w ramach programu Aktywna Integracja. Uczą się m.in. rozpoznawać swoje emocje i nad nimi panować, właściwie komunikować się z najbliższymi, a przede wszystkim poznawać i rozumieć uczucia oraz potrzeby swoich dzieci.

W cyklu 10 zajęć psychoedukacyjnych udział biorą zarówno rodzice, jak i dzieci.  - Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, zajęcia zaplanowano w formie teoretycznej dla rodziców i opiekunów oraz praktycznej, czyli wspólnie z rodziną - tłumaczy Maciej Homis rzecznik szczecińskiego MOPR.

Spośród 69 rodzin zawiązano 8 grup warsztatowych, które pracować będą w dwóch etapach - od kwietnia do czerwca br. oraz od września do grudnia br.

(gan)

Fot. D.GORAJSKI

Komentarze

DO Htr
Twoja dyrektor Falbogowska została "przeniesiona " , a potem wykopana z UM Szczecin :))))
2017-04-28 21:12:58
Gość
Im wczesniej tym lepiej... ! Tego typu przygotowania do zycia Rodzinnego i "ewentualnych" pozniejszych problemow w Rodzinie i z dziecmi... powinno sie juz przygotowywac Mlodziez i w Szkolach ! Gdyz pozniej "mniej czy wiecej" - nie daleko pada jablko od jabloni !!
2017-04-28 11:53:55
Htr
Hahaha!!! Dobra mina do zlej gry!!! Mopr tylko po to to robi zeby pokazac jak bardzo sie interesuje problemami rodzin w wychowaniu .dyr.tarabicki nabija sobie punkty.a prawda jest taka ze maja pseudoterapeutów.sa wyszkoleni tak zeby w razie draki jak cos sie zadzieje w jakiejs rodzinie oni mieli czyste łapki.przeciez oni przeprowadzili szkolenie.a wina lezy po stronie rodziny zastepczej bo to rodzice sa nieudolni.wiem co mowie bo mialem do czynienia z tymi pseudofachowcami!!! Kiedys moze i to dzialalo zanim dyr.zostal p.j.tarabicki.pozbyli sie fachowcow z prawdziwego zdarzenia ktorzy byli sercem dla rodzin.tacy nie sa na reke im.potrzebuja tylko takich ktorzy służa ślepo moprowi i tylko stosuja suchą teorie.a zycie to nie literatura!!! Kiedyś dyr.była p.folbogowska i bylo ok ale dla rodzin a nie dla mopru.dzis juz jej dawno nie ma sa urzednicy
2017-04-28 09:36:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej