wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Indywidualna licytacja mieszkań  

Indywidualna licytacja mieszkań  

Indywidualna licytacja mieszkań   
Data publikacji: 2016-12-14 10:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:04
Wywietleń: 1137 183318

Siedem mieszkań położonych w kamienicy przy Deptaku Bogusława oferuje do sprzedaży szczeciński TBS Prawobrzeże. Właścicielem danego lokalu może zostać osoba, która w indywidualnych rokowaniach wylicytuje jego cenę.

- Osoby zainteresowanie nabyciem mieszkań powinny złożyć ofertę o udziale w rokowaniach. Termin negocjacji zostaje wyznaczony w ciągu trzech dni od złożenia wniosku. Rokowania dają każdemu możliwość indywidualnej negocjacji ceny mieszkania. Osoby, które zadeklarują cenę i zdecydują się na zakup mieszkania, przed podpisaniem umowy będą musiały wpłacić zadatek w wysokości 2,5 tys. zł - informuje Marcin Nieradka, rzecznik prasowy spółki.

Na sprzedaż TBSP wystawił mieszkania w kamienicy przy ul. Księcia Bogusława X 51. Są to lokale 2- i 3-pokojowe, położone na I, II, III piętrze o powierzchni użytkowej od 51,47 m 2 do 74,99 mkw. Stosowne anonse o poszukiwaniu chętnych wiszą w oknach odrestaurowanej elewacji frontowej budynku. Mieszkania przekazywane będą przyszłym nabywcom w standardzie deweloperskim (ściany wytynkowane, posadzki betonowe, drzwi wejściowe do mieszkań, stolarka okienna i parapety, instalacje elektryczna, grzewcza, gazowa, wodno-kanalizacyjna). A przyszli ich właściciele będą członkami wspólnoty mieszkaniowej.

Kamienica nr 51 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku, położona jest bezpośrednio przy Deptaku Bogusława przeszła gruntowny remont i zmodernizowana przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. 

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi