środa, 21 marca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Indywidualna licytacja mieszkań  

Indywidualna licytacja mieszkań  

Indywidualna licytacja mieszkań   
Data publikacji: 2016-12-14 10:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:49
Wywietleń: 1278 183318

Siedem mieszkań położonych w kamienicy przy Deptaku Bogusława oferuje do sprzedaży szczeciński TBS Prawobrzeże. Właścicielem danego lokalu może zostać osoba, która w indywidualnych rokowaniach wylicytuje jego cenę.

- Osoby zainteresowanie nabyciem mieszkań powinny złożyć ofertę o udziale w rokowaniach. Termin negocjacji zostaje wyznaczony w ciągu trzech dni od złożenia wniosku. Rokowania dają każdemu możliwość indywidualnej negocjacji ceny mieszkania. Osoby, które zadeklarują cenę i zdecydują się na zakup mieszkania, przed podpisaniem umowy będą musiały wpłacić zadatek w wysokości 2,5 tys. zł - informuje Marcin Nieradka, rzecznik prasowy spółki.

Na sprzedaż TBSP wystawił mieszkania w kamienicy przy ul. Księcia Bogusława X 51. Są to lokale 2- i 3-pokojowe, położone na I, II, III piętrze o powierzchni użytkowej od 51,47 m 2 do 74,99 mkw. Stosowne anonse o poszukiwaniu chętnych wiszą w oknach odrestaurowanej elewacji frontowej budynku. Mieszkania przekazywane będą przyszłym nabywcom w standardzie deweloperskim (ściany wytynkowane, posadzki betonowe, drzwi wejściowe do mieszkań, stolarka okienna i parapety, instalacje elektryczna, grzewcza, gazowa, wodno-kanalizacyjna). A przyszli ich właściciele będą członkami wspólnoty mieszkaniowej.

Kamienica nr 51 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku, położona jest bezpośrednio przy Deptaku Bogusława przeszła gruntowny remont i zmodernizowana przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. 

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy