sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Grzywacz do politycznego odstrzału

Grzywacz do politycznego odstrzału

Grzywacz do politycznego odstrzału
Data publikacji: 2016-11-14 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:01
Wywietleń: 1744 171769

Robert Grzywacz, członek zarządu województwa, ma stracić posadę, bo nie pokazywał się w mediach  - do takich wniosków doszły władze PSL. A jego stołek szykują dla Ryszarda Mićki.

- Działalność polityczną Roberta Grzywacza oceniliśmy bardzo negatywnie - mówi Jarosław Rzepa, prezes PSL na Pomorzu Zachodnim. - Jeśli chodzi o aktywność medialną to była ona praktycznie zerowa. Nie brał on udziału w konferencjach prasowych.

I to jest główny zarzut PSL-u wobec Roberta Grzywacza. Choć przez ostatnie dwa lata, które minęły od wyborów samorządowych, nie słyszeliśmy o zastrzeżeniach ludowców względem swojego partyjnego kolegi. Teraz to się zmieniło.

- Robert Grzywacz w zarządzie województwa powinien reprezentować PSL, pracować na rzecz naszego dobrego imienia i naszej rozpoznawalności. A tego nie było - dodaje Rzepa.

Co innego Ryszard Mićko, który w zamyśle władz regionalnych PSL, ma przejąć stanowisko po Robercie Grzywaczu.

- Ryszard Mićko był wicewojewodą zachodniopomorskim i godnie reprezentował PSL - uważa Jarosław Rzepa. - Jesteśmy też po wewnątrzpartyjnych wyborach, a Ryszard Mićko jest wiceprezesem zarząd u wojewódzkiego PSL.

Nieoficjalnie mówi się, że polityk PSL, który popadł w niełaskę u Rzepy, może liczyć na dobre słowo ze strony sejmikowej opozycji, przede wszystkim Prawa i Sprawiedliwości. Paweł Mucha, szef klubu PiS, od dawna ma bardzo krytyczną opinię na temat wicemarszałka Jarosława Rzepy.

- Pan Rzepa powinien zostać odwołany ze stanowiska wicemarszałka, bo źle wykonuje swoje obowiązki. W poniedziałek złożyłem taki wniosek na komisji rewizyjnej sejmiku - dodaje radny PiS. ©℗

Więcej we wtorkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu z 15 listopada 2016 r.

(masz)

Fot. Ryszard PAKIESER

Na zdj.: 

Robert Grzywacz popadł w niełaskę...

Komentarze

arogant
PANMIĆKOWYKAZAŁZEROKOMPETENCJI
2016-11-17 22:09:08
gajowy Marucha
Wymiarowy jest -można mu przygrzać z dwururki. A grzywacz to rodzaj szkodnika buszującego w burkach, bo jakoś "nie jarzę" futrzaka? Pewnie szkodnik z gatunku pierdzistołek pospolity.
2016-11-16 13:42:57
Columba palumbus
To muszą się pospieszyć, bo grzywacz jest gatunkiem łownym tylko do 30 listopada. Swoją drogą, mógłby wziąć przykład z pana Olgierda i lansować się mediach albo nauczyć grać na gitarze.
2016-11-15 07:29:22
.
A może PSL nie ma mieszkańcom województwa nic do powiedzenia? Zna ktoś jakąś inicjatywę, ideę, akcję, propozycję, program, projekt autorstwa szczecińskiego PSL, które zainteresowałyby kogoś poza partyjnymi funkcjonariuszami Stronnictwa?
2016-11-15 06:38:11
Gajowy,
Do "odstrzalu"... a tak Facetowi z oczu dobrze patrzy !!
2016-11-15 02:07:27
PO-dsluchane na Wiosce...
A najczesiej jest tez tak, ze ta Krowa co duzo ryczy... to PO-zniej PO wszystkim - i malo mleka daje !!
2016-11-15 00:41:44
Nie ma powodu bez przyczyny...
A po co Facet mial "pchac sie" w Media... jak moze troche jest "nie smialy" czy byc moze czul sie wowczas nie za wiele "foto-geniczny" ? Nie mowiac juz o tym... ze moze nie chcial wowczas PO-kazywac sie w PO-stkomunistycznych Mediach ??
2016-11-15 00:34:55
Gargamel
Ciekawe komu podpadł i za co...
2016-11-14 23:00:48
Z twarzy podobny do nikogo
Prawda jest taka, że gdyby spytać jakiegokolwiek mieszkańca Szczecina o skład Zarządu Województwa to 90% przyznałoby, że zna O. Geblewicza, parę osób kojarzyłoby p. Mieczkowską, a o reszcie dowiedzieliby się od osoby przeprowadzającej sondę. Nie da się ukryć, że choć raz należy się zgodzić z J. Rzepą.
2016-11-14 19:49:51
Kogo to...???
Rzepa, Mićko, Mucha.... Czy ktoś tymi personami jest zainteresowany? Co zbudowali dla Szczecina, regionu?
2016-11-14 19:38:52